ABC Lojistik’e 311 adet Tırsan treyler

0
789
Tırsan Treyler
Tırsan, Kayseri'nin öncü lojistik firmalarından biri olan ABC Lojistik’e 311 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslim etti.

Tırsan, Kayseri’nin öncü lojistik firmalarından biri olan ABC Lojistik’e 311 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslim etti. Firmanın son alımı ile filosundaki Tırsan araç sayısı 750 adede ulaştı.

Tırsan Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen, ABC Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bilen, ABC Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Bilen ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamada bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, ilk kurulduğu günden bugüne Tırsan ürünlerini kullanan ABC Lojistik’in üçüncü jenerasyonun işin başında olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ABC Lojistik, bizim 1984 yılından bu yana çalıştığımız bir firma. İlk olarak Ergun Bey’in rahmetli babası Ali Bilen ile çıktığımız yola, sonrasında Ergun Bey ile devam ederek başarılı projelere imza attık. Şimdi ise üçüncü jenerasyon olan Ergun Bey’in oğulları Ali ve Atakan Beyler ile yola devam ediyoruz. Bugün, 2023 yılı için anlaşmasını yaptığımız 311 adetlik araçların teslimatını gerçekleştiriyoruz. Bu teslimatla birlikte ABC’ye toplamda 750 adet araç teslim etmiş oluyoruz. Her zaman söylediğim gibi, treyler seçimi firmaların kaderlerini belirleyecek kadar önemlidir.  Bundan dolayı özellikle altını çizerek belirtmek isterim ki Tırsan ailesi olarak, 46 yıldır bizler yatırım aracı üretiyor ve müşterilerimize lojistik sektörünün her alanında katma değer sağlıyoruz. Bunun yanı sıra, her zaman olduğu gibi satış sonrası tüm süreçlerde de müşterilerimizin her koşulda yanında oluyor ve olmaya da devam ediyoruz. Çetin Nuhoğlu, sözlerine şu şekilde devam etti, 2023 yılında da ABC Lojistik’in filo yatırımında her zaman olduğu gibi yine Tırsan’ı tercih etmesinden büyük memnuniyet duyuyor ve başarılı iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine tüm samimiyetimle inanıyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz