60 bin kişi e-garanti altında

0
2202

İnci Akü, sektöründe ilk ve tek olarak hayata geçirdiği hizmet inovasyonu ‘e-garanti’ uygulaması ile garanti ihtiyacı durumunda fatura ve garanti belgesi ibraz etme zorunluluğunu ortadan kaldırdı. Bugüne kadar 60 bin kişinin yararlandığı hizmet, tüketiciye hızlı kullanım imkanı ve erişim kolaylığı sağlıyor.

İnci Holding ve Japon akü devi GS Yuasa’nın ortak iştiraki olan İnci GS Yuasa’nın öncü markası İnci Akü, garanti süreçlerine yeni bir boyut kazandırdı. e-garanti uygulaması ile İnci Akü online satış portalı www.birincikart.com’dan akü satışı gerçekleştirildiğinde, ilgili akünün garanti süreci otomatik olarak etkin hale geliyor. Araç kullanıcıları, garanti kapsamında akü değişimi ya da arıza giderme gibi işlemleri için garanti belgesini ya da faturayı ibraz etmeye gerek kalmadan, www.inciaku.com adresine girerek aküsü hakkındaki bilgilere sadece bir tıkla ulaşabiliyor. Çoğu zaman muhafaza edilmesi güç olan ve sorunla karşılaşıldığında işleri zorlaştıran belge bulma sıkıntısını İnci Akü bu yolla gideriyor.

Türkiye’nin her yerinden tüm satış noktaları, yetkili servisler ve tüketiciler, www.inciaku.com sitesine girip ‘Garanti ve Yol Yardım Sorgulama’ bölümüne tıklayarak, akü kodu ya da araç plakası ile akünün satın alınma tarihine, garanti başlangıç ve bitiş tarihlerine, yol yardım aktivasyon süreçlerine ve araç marka-modeli gibi bilgilere anında erişim sağlayabiliyor. Bugüne kadar 60 bin kişinin yararlandığı hizmet, tüketicilere hızlı kullanım imkanı ve erişim kolaylığı sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz