İş Bankası ve Petrol Ofisi işbirliği

0
253

İş Bankası Maximum Kart ve Petrol Ofisi işbirliği ile temassız özellikli Maximum Kartlar Öde – Geç ayrıcalığı ile Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarındaki öde geç noktalarından yapılan tüm akaryakıt ve otogaz harcamalarında yüzde 3 indirim kazandırıyor.

Temassız özellikli Maximum Kartlar ile anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında Öde – Geç kullanarak akaryakıt ve otogaz alanlar, hem araçlarının başından ayrılmadan ödeme konforu yaşıyor hem de yüzde 3 indirim fırsatından yararlanıyor.

29 Mayıs 2018 tarihinden önce tahsis edilmiş temassız özellikli Maximum Kart’ların indirim avantajından yararlanması için; Petrol Ofisi istasyonunda İş Bankası’na ait temassız kart okuyuculu POS cihazlarında sadece bir kez aktivasyon işlemi yapılması yeterli oluyor. 29 Mayıs 2018 tarihinden sonra üretilmiş olan tüm temassız özellikli Maximum Kart’lar ise herhangi bir işlem yapılmaksızın indirim uygulamasından yararlanabiliyor.

Kampanyadan İş Bankası temassız özellikli Maximum, Maximiles ve ek kartlar dahil tüm bireysel kredi kartları faydalanabiliyor. Temassız özellikli Maximum Kartları ile gerçekleştirilecek bu uygulamada işlem başına en yüksek limit ise 200 TL ile sınırlı. Yapılan her bir işlem sonrasında kart sahipleri, İş Bankası tarafından kısa mesaj ile bilgilendiriliyor.

Maximum Mobil kullanıcıları da Öde – Geç uygulamasıyla yapacakları akaryakıt harcamalarında yüzde 3 indirim fırsatından yararlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here