Turkrent’ten sağlık çalışanlarına destek

0
745
Turkrent-barkin-pinar-(8)
Turkrent şirketinin kurucusu Barkın Pınar

Dünya, neredeyse bütün ülkelere yayılan koronavirüs salgını dolayısıyla canını dişine takan sağlık çalışanlarının büyük mücadelesini konuşuyor. Turkrent, sağlık çalışanlarının işlerine ve evlerine güvenle gidip gelebilmeleri için destek sağlayarak bu zor süreçte yapacakları aylık araç kiralamalarında yüzde 30 indirim olanağı sunarak sağlık çalışanlarının yanında oluyor

Ülke geneline yayılan salgınla birlikte sağlık çalışanları büyük mücadele veriyor. Turkrent, Türkiye’nin 81 iline yayılan koronavirüs salgını sebebiyle canını dişine takan, ailesinden uzakta, hastaneler ve sağlık merkezlerinde hastaların yanında olarak olağanüstü bir çaba sarfeden tüm sağlık çalışanlarına destek veriyor. Bu zor dönemde sağlık çalışanlarının yapacakları aylık araç kiralama işlemlerinde yüzde 30 indirim olanağı sunarak koronavirüse karşı dezenfekte edilmiş araçlarla işlerine güvenle gidip gelebilmelerini sağlıyor. Konu ile ilgili Turkrent şirketinin kurucusu Barkın Pınar, Dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu bu zor süreçte kahraman sağlık çalışanlarımız için ne yapsak azdır. Bu zor döneminde sağlık çalışanlarımıza en güvenilir hizmeti sunma gayreti içindeyiz. Koronavirüse karşı dezenfekte edilmiş sıfır kilometre araçlarımızla sağlık çalışanlarımızın işlerine ve evlerine güvenle gidip gelebilmesi için aylık yapacakları araç kiralamalarda yüzde 30 indirim sunarak bu zor zaman diliminde destek olma amacındayız. Onların hakkını ne yapsak ödeyemeyiz.” dedi.

Tüm sağlık çalışanları için 13 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında sürecek bu çalışma Turkrent’in filosunda bulunan tüm marka ve modelleri kapsıyor. Sağlık çalışanları bu imkandan faydalanabilmek için sağlık çalışanı olduklarına dair belge ile birlikte yaptıkları başvurular yeterli olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz