Otokar’dan yeni kentiçi otobüsü Sultan LF

0
4264
Renault Trucks

Otokar, toplu taşımada son yıllarda en çok tercih edilen, küçük otobüs pazarında önemli bir konuma sahip Sultan ile sektörün ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. Sahip olduğu Ar-Ge gücü ile müşteri beklentileri doğrultusunda taşıtlar geliştiren Otokar, yeni kentiçi otobüsü Sultan LF ile yolcu taşımacılığına yeni bir soluk getiriyor.

Belediyeler, özel halk otobüsçüleri ve kooperatiflerin beklentileri doğrultusunda geliştirilen Sultan LF, özellikle işletme giderleri ve düşük yakıt tüketimi ile kullanıcısına katma değer sağlıyor. Otokar’ın sektördeki yenilikçi anlayışını yansıtan şık ve modern görünüme sahip Sultan LF, modern tasarımdan teknolojisine kadar tüm özellikleriyle hem kullanıcısına hem de yolcularına yeni bir deneyim vadediyor.

Otokar Sultan LF

Dar sokaklara modern çözümler

Geniş ön ve arka kapıları, tam alçak tabanlı gövde yapısı, yüksek manevra kabiliyeti ile dar sokaklı kentlere modern bir çözüm getiren Sultan LF, 8.4 metrelik uzunluğa sahip. Standart olarak 21+4(katlanır)+35+1, isteğe bağlı olarak 21+42+1 ve 21+1(tekerlekli sandalye)+35+1 yolcu taşıma sığasıyla üretilebilen Sultan LF, kentiçi ulaşımda fark yaratıyor.

Konfor çıtasını yükseltiyor

Sınıfının tek tam alçak tabanlı otobüsü olma özelliğine sahip olan Sultan LF, yolcu sığası, engelli yolcu rampası, geniş yolcu alanı, rampaları kolayca tırmanmasını sağlayan yüksek tork değeriyle de dikkat çekiyor. Yolculardan ayrılmış özel sürücü bölgesi, kısa vites kolu ve konforlu sürüşü ile rakiplerinden ayrışan Sultan LF‘de klima, kamera ve kayıt sistemleri, dijital hat tabelaları gibi zengin donanımlar standart olarak sunuluyor.

8.4 metre uzunluğundaki Otokar Sultan LF, tam alçak tabanlı gövde yapısına sahip.

Her açıdan kullanıcı dostu

Güçlü motoru ile her türlü yol koşulunda yüksek performans sunan Sultan LF, hafif gövde yapısı, düşük yakıt tüketimi ve işletme giderleriyle kullanıcısının bütçesine katkı sağlıyor.

Yolculardan ayrılmış özel sürücü bölgesi, kısa vites kolu ve konforlu sürüşü ile rakiplerinden ayrışan Sultan LF’de klima, kamera ve kayıt sistemleri, dijital hat tabelaları gibi zengin donanımlar standart olarak sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz