Yurtiçi Kargo’dan indirim kampanyası

0
1826
yurticikargo-kamyonlar04
Yurtiçi Kargo, ‘Kazandıran Saatler Kampanyası’ ile 12:00-15:00 saatleri arasında Yurtiçi Kargo şubelerine/acentelerine getirilen tüm gönderilerde yüzde 20 indirim uygulayacak.
Renault Trucks

Yurtiçi Kargo, yepyeni bir kampanyaya imza atarak müşteri odaklı çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. 4 Mart tarihinden itibaren Yurtiçi Kargo şubelerine veya acentelerine getirilen tüm kargolarda taşıma ve adres teslim hizmeti üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacak.

Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı hizmet sunma anlayışı ile çalışmalar yapan Yurtiçi Kargo, ‘Kazandıran Saatler Kampanyası’ ile 12:00-15:00 saatleri arasında Yurtiçi Kargo şubelerine/acentelerine getirilen tüm gönderilerde yüzde 20 indirim uygulayacak. 4 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak bu indirim, standart taşıma ve adres teslim hizmetleri için kullanılabilecek.

31 Ağustos tarihine kadar standart yurtiçi gönderilerde geçerli olacak söz konusu kampanyadan faydalanmak isteyen Yurtiçi Kargo müşterilerinin, Yurtiçi Kargo görevlisine “Kazandıran Saatler Kampanyası”ndan faydalanmak istediğini beyan etmesi yeterli olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here