Yeni Crafter Okul ve Servis Denizli’deydi

0
608
vw-crafter-roadshow
Volkswagen Ticari Araç, Yeni Crafter’ın Okul ve Servis sürümlerini Denizli’de gerçekleştirdiği roadshow etkinliği ile Crafter severlerle buluşturdu.

Volkswagen Ticari Araç, C-D segmentinde yer alan güçlü modeli Yeni Crafter’ın Okul ve Servis sürümlerini Denizli’de gerçekleştirdiği roadshow etkinliği ile Crafter severlerle buluşturdu.

Volkswagen Ticari Araç, en önemli modellerinden biri olan Crafter’ın mayıs ayında satışa sunduğu Okul ve Servis sürümlerini Denizli’deki müşterileriyle buluşturdu.

8-9 Ekim tarihlerinde Volkswagen Ticari Araç Denizli yetkili satıcısı Batı Showroom’unda düzenlenen etkinlikte Acıpayam, Karahisar, Tavas, Kale, Kızılcabölük, Serinhisar taşımacılık kooperatiflerinin ve Namlı, Damla, SamTur gibi Denizli’nin önde gelen servis şirketlerinin yetkililerine yönelik tanıtım çalışmaları gerçekleştirildi. Etkinliğe Denizli Servisçiler Odası Başkanı Ahmet Umul da katıldı.

vw-crafter-denizli
Volkswagen Ticari Araç satış, pazarlama ve satış sonrası yetkililerinin yönetiminde Yeni Crafter’ın özellikleri birebir müşterilere aktarıldı.

Test sürüşleri yapıldı

Volkswagen Ticari Araç satış, pazarlama ve satış sonrası yetkililerinin yönetiminde Yeni Crafter’ın özellikleri birebir müşterilere aktarıldı. Bilgilendirme toplantıları sonrasında, Crafter’larla test sürüşü gerçekleştiren katılımcılar, Yeni Crafter’ı yakından inceleme fırsatı buldular.

vw-crafter-test
Bilgilendirme toplantıları sonrasında, Crafter’larla test sürüşü gerçekleştiren katılımcılar, Yeni Crafter’ı yakından inceleme fırsatı buldular.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here