Temsa Motorlu Araçlar, üstyapı firmaları ile İzmir’de bir araya geldi

1
921

Temsa Motorlu Araçlar, distribütörlüğünü yürüttüğü Fuso markasının işortakları olan nitelikli üst yapı firmaları ile İzmir’de bir araya geldi. Toplantıya, Türkiye’nin çeşitli illerinden 40’a yakın firma yetkilisi katıldı.

Temsa Motorlu Araçlar, iş ortaklarıyla işbirliğini güçlendirmek ve yeni fırsatlar yaratmak üzere 19 Ekim 2017 tarihinde İzmir’de nitelikli üst yapı firmaları ile bir araya geldi. Toplantıda, yeni Fuso Canter ürünleri B35L ve 8BL çift kabin modellerinin yanı sıra Fuso Üst Yapıcı Portalı hakkıda bilgi verildi.

Toplantıda açılış konuşması gerçekleştiren Temsa Motolu Araçlar Genel Müdürü Levent Akpulat, “Temsa Motorlu Araçlar olarak müşterilerimize değer verdiğimiz noktada biz de doğru yolda ilerleme kaydediyoruz, sizlerle ufuk açacak, işbirliğimizi kuvvetlendirecek fırsatlar yaratmak için bir araya geldik, bugün sizleri de dinleyerek sinerjimizi güçlendirmek adına alınacak adımları belirleyeceğiz.” dedi.

Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama Müdürü Aytuğ Bük de, dünyada 55, Türkiye’de 33 yıldan beri faaliyet gösteren, 25 yıldır yerli üretimi yapılan ve yakın zamanda toplam satışları 85 bin adede ulaşan Fuso Canter markalı hafif kamyonların üstün özelliklerinin yanı sıra Fuso Üst Yapıcı Portalı’ndan bahsetti. Aytuğ Bük, “Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz işlevsel ürünlerimiz, yüksek taşıma kapasitesi, düşük yakıt tüketimi, yüksek manevra kabiliyeti, ferah kabinleri, konforlu tasarımı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Rakiplerine göre taşıma kapasitesi avantajı da sunan Fuso Canter, bu özelliği sayesinde her türlü üst yapı için elverişli bir araç.” dedi.

Toplantıda bir sunum gerçekleştiren Kordsa Proje Lideri Elçin Çakal Saraç da kompozit teknolojileri, kompozit malzemeler ve otomotiv sektöründeki uygulamaları hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here