RTEC 2019’u Avusturya kazandı

0
613
renault-trucks-rtec-after-sales-challenge-2019_austria-first-place
Avusturya’dan Thaur takımı “En İyi Renault Trucks Satış Sonrası Takımı” ödülünü kazandı.

Renault Trucks’ın satış sonrası yarışması olan RTEC’in üçüncüsü sona erdi. Lyon’da gerçekleştirilen uluslararası finalde en iyi 24 takım yarıştı. Avusturya, İspanya ve Slovakya takımları sırasıyla birinciliği, ikinciliği ve üçüncülüğü kazandı. En iyi takım ruhu özel ödülü ise Belçika takımına verildi.

Bin 421 takım arasından seçilen en iyi 24 takım, Renault Trucks’ın tarihi doğum yeri olan Lyon’daki RTEC (Road to Excellence Championship)  uluslararası finalinde başabaş yarıştı.

renault-trucks-rtec-after-sales-challenge-2019_team-spain-second-place
İspanyol takımı 8 Barreiros Truck ikinciliği elde etti.

Günün sonunda gerçek yaşam koşullarında uygulamalı ve teorik testler gerçekleştirildi. Avusturya’dan Thaur takımı “En İyi Renault Trucks Satış Sonrası Takımı” ödülünü kazandı.

renault-trucks-rtec-after-sales-challenge-2019_team-slovakia_nb3
Slovak takımı No.1 yarışmada üçüncü oldu.

İspanyol takımı 8 Barreiros Truck ikinciliği ve Slovak takımı No.1 üçüncülüğü kazanırken, Belçika takımı Sperto 2.0 en iyi takım ruhu için özel ödülle ödüllendirildi.

renault-trucks-rtec-after-sales-challenge-2019_belgium_winners-team-spirit
En iyi takım ruhu özel ödülü Belçika takımına verildi.

Her takım; resepsiyonist, teşhis uzmanı, mekaniker ve atölye müdürü olmak üzere önemli satış sonrası konumlarını temsil eden dört çalışandan oluştu. Yarışmacılardan, teknik yetenekleri test etmek için karmaşık bakım ve onarım görevlerini içeren beş testi yapmaları istendi.

renault-trucks-rtec-after-sales-challenge-2019-group-picture
Lyon’da gerçekleştirilen uluslararası finalde en iyi 24 takım yarıştı.

Finalistlerin performansları tüm dünyadan Renault Trucks uzmanlarının oluşturduğu jüri tarafından değerlendirildi ve notlandırıldı. Birlikte verimli çalışma ve her bir takım üyesinin gücünü kullanma yeteneğinin verilen sürede sorunları çözmek için son derece önemli olması nedeniyle işbirliği ve takım çalışması da ödüllendirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here