Remed Assistance ile yol yardım hizmetlerinde dijital dönüşüm

0
459
Remed Assistance
Remed Assistance, metal yakalı çalışanı Remy’nin yeni sürümü, yol yardım hizmetlerinde otomasyonu artırıp, kurumsal hafızayı daha da güçlendirerek tek bir platform üzerinden süreç yönetimi sağlamayı amaçlıyor.

Remed Assistance, 30. yılında metal yakalı çalışanı Remy’nin fonksiyonlarını zenginleştiriyor. Pandemi döneminde turistlerin en önemli ihtiyaçlarından biri olan PCR testi süreçlerini yöneterek işe başlayan Remy, ilk olarak Kazakistan, Mısır ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi birçok ülkede başarıyla kullanılmıştı. Remy’nin yeni sürümü ile Remed Assistance‘ın yol yardım hizmetlerinde sigortalılar ve tedarikçiler arasındaki tüm iletişim artık merkezi olarak gerçekleşecek. WhatsApp ve Astera (MS Dynamics 365) ile entegre çalışacak yapay zeka tabanlı bu bütünleşik sistem, fotoğraf tanıma teknolojisini de kullanarak yol yardım operasyonlarını uçtan uca yönetmeyi mümkün kılacak. Operasyon sonunda memnuniyet anketiyle, müşterinin nabzı da tutulacak.

Remed Assistance Teknik Asistans Genel Müdür Yardımcısı Kemal Baykan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Asistans sektöründe öncü bir firma olarak müşterilerimize kaliteli, hızlı ve en iyi deneyimi sunmak için dijital dönüşümü planlı bir şekilde hayata geçiriyoruz. Uluslararası hizmet ağımız içinde metal yakalı çalışanımız Remy’nin yeni sürümü ile birlikte yol yardım hizmetlerinde, müşteri ve hizmet sağlayıcı arasında tamamen dijital bir hizmet ortamı oluşturarak; hizmetin atanması, takip edilmesi ve tamamlanması süreçlerini kolaylaştırıyoruz. Gelecek sürümlerde müşterilerimizin hayatını daha da kolaylaştıracak yenilikleri uygulamamıza entegre etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Remed Assistance Teknik Asistans Genel Müdür Yardımcısı Kemal Baykan
Remed Assistance Teknik Asistans Genel Müdür Yardımcısı Kemal Baykan

Remed Assistance hakkında

Türkiye’nin önde gelen asistans kuruluşlarından biri olan Remed Assistance, ortaya koyduğu artı değerle güven duyulan, insana duyarlı bir asistans şirketi olarak; araç, konut, seyahat sağlık başta olmak üzere, asistans alanında geniş ürün yelpazesiyle tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyor. 1993’ten bu yana edindiği yerel ve uluslararası deneyim, güçlü altyapısı ile Türkiye’de ve dünyada gerçekleştirdiği operasyonlarla, değişen tüketici profil ve taleplerine hızla cevap veren yapısı ile farklı sektörlerden kurumsal müşterileri için şeffaf ve güvenilir bir çözüm ortağı olarak 7 gün 24 saat artı değer yaratıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz