Quattro Lojistik, Tırsan’ı seçti

0
1685

Quattro Petrol Enerji ve Lojistik Tic. A.Ş, filosunu Tırsan ile yeniledi. Müşterilerine kaliteli ve hızlı lojistik hizmet sağlamak için yola çıkan firma, filosuna 50 adet Tırsan Çift Katlı Frigo kattı. Araçların 36 adetlik ilk partisi Tırsan Adapazarı Fabrikası’nda düzenlenen törenle teslim edildi.

 Tırsan, sunduğu çözümlerle lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Hızlı, kaliteli ve verimli lojistik hizmet sağlamak için 2012 yılında kurulan Quattro Petrol Enerji ve Lojistik Tic. A.Ş., filosuna 50 adet Tırsan Çift Katlı Frigo T.SRI P kattı. Araçların 36 adetlik ilk partisi, Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu tarafından Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında düzenlenen törenle Quattro Petrol Enerji ve Lojistik Tic. A.Ş. CEO’su Cengiz Yılmaztürk’e teslim edildi.

Gerçekleşen teslimat töreninde konuşan Quattro Petrol Enerji ve Lojistik Tic. A.Ş. CEO’su Cengiz Yılmaztürk; tekstil, otomotiv, inşaat, kimyasal, gıda, su ürünleri ve ilaç gibi farklı ürünlerin taşımalarını gerçekleştirdiklerini belirterek, amaçlarının müşterilerine en hızlı ve en verimli lojistik hizmeti sağlamak olduğunu ifade etti. “Bu nedenle filomuzu Tırsan ile büyütüyoruz.” diyen Yılmaztürk, Tırsan’ı kaliteli ürünler ürettiği ve güvenilir bir marka olduğu için tercih ettiklerini belirterek, vermiş oldukları lojistik hizmetlerde Tırsan araçların kendilerine büyük avantaj sağladığının altını çizdi.

Yeni aldıkları araçların iç net yükseklikleri nedeniyle daha fazla yük taşıma olanağı sunduğunu ve çift kat opsiyonu ile ürünleri istedikleri yükseklikte yükleyebildiklerini dile getiren Cengiz Yılmaztürk, “Tırsan Çift Katlı Frigo, panele entegre raylarıyla ihtiyacımız olan iç genişliği azami seviyede sunuyor. Alüminyum zemin yapısı sayesinde araç temizliği de oldukça kolay ve gıda taşımacılığı için ihtiyacımız olan hijyeni sağlamamızda kolaylık sağlıyor. Öte yandan soğuk zincir taşımacılığı için ihtiyacımız olan tüm sertifikaları sunuyor. Bununla birlikte, aracın yan panellerindeki koruyucu plakalar yükleme ve boşaltma sırasında oluşan darbelerin araca zarar vermesini önlüyor. Baktığınız zaman aracın kaliteli ve sağlam yapısı taşıdığımız ürünlerin doğru şekilde korunacağı konusunda bize tam güven veriyor.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here