Otokar Atlas, Sakarya Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı’na katıldı

0
4932
Otokar_Sakarya_Fuar
Otokar, hafif kamyon segmentine seslenen aracı Atlas'ı Sakarya Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı'nda sergiledi.

Türkiye’nin öncü otomotiv sanayi şirketi Otokar, hafif kamyon segmentinin iddialı aracı Atlas‘ı Sakarya Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı‘nda sergiledi. Bu yıl 2’ncisi düzenlenen ve Otokar bayisi Gaziantepli Kardeşler‘in katıldığı fuarda Otokar Atlas, ziyaretçilerin gözdesi oldu.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, yenilikçi araçlarını düzenlenen organizasyonlarda tüketicilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Sakarya’da bu yıl 2’ncisi düzenlenen Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı’nda Otokar, Atlas aracıyla yer aldı. Sakarya Hendek’te Çok Amaçlı Kapalı Fuar Alanı’nda düzenlenen organizasyona Otokar bayisi Gaziantepli Kardeşler katıldı.

Otokar_Sakarya
Sakarya Hendek’te Çok Amaçlı Kapalı Fuar Alanı’nda düzenlenen organizasyona Otokar bayisi Gaziantepli Kardeşler katıldı.

Tarım, hayvancılık, teknoloji alanında ürün ve hizmet geliştiren 180 firmanın katıldığı organizasyonda Otokar, hafif kamyon segmentinin iddialı aracı Atlas ile fuarın gözdesi oldu. Güçlü, çevreci ve ekonomik Euro 6 motoru, düşük işletme giderlerinin yanı sıra uygun yedek parça maliyetiyle de kazandıran Atlas’ın sergilendiği standa bine yakın ziyaretçi uğradı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here