MRŞ Uluslararası Nakliyat ve Tırsan güçbirliği

1
637
Tirsan-MRS-Uluslararasi-Nakliyat
Teslimat törenine Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, MRŞ Uluslararası Nakliyat A.Ş. sahibi Mahmut Maraş ve Daf-Tırsan Otomotiv Satış Yöneticisi Recep Öndal Demirci katıldı.

Türkiye’den Avrupa ve Türk Cumhuriyetleri arası taşımacılık hizmeti sunan MRŞ Uluslararası Nakliyat A.Ş., tercihini yine Tırsan’dan yana kullanarak filosuna 20 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treyler kattı.

Tırsan, müşterilerinin operasyonel ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiği en geniş ürün yelpazesi ile lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Merkezi Bursa olan ve çeyrek asırdır yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık yapan MRŞ Uluslararası Nakliyat A.Ş., tercihini kalite ve verimlilikten yana kullanarak, filosuna 20 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treyler ekledi. Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, MRŞ Uluslararası Nakliyat A.Ş. sahibi Mahmut Maraş ve Daf-Tırsan Otomotiv Satış Yöneticisi Recep Öndal Demirci katıldı.

Firmaların rekabet gücünü  artırıyoruz

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, uluslararası taşımacılıkta hızlı büyümesini sürdüren MRŞ Uluslararası Nakliyat A.Ş.’nin tercihini yine Tırsan’dan yana kullanmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “Tırsan olarak, müşterilerimizin isteklerini biliyor, her türlü operasyonel ihtiyaçlarına göre çözümler sunuyor ve 55’den fazla ülkedeki müşterilerimiz için verimli çözümler üretiyoruz.Türkiye’nin ilk treyler Ar-Ge merkezini kuran bir firma olarak, geliştirdiğimiz ürün ve sunduğumuz hizmetlerle Türk treyler sektörüne 42 yıldır öncülük ediyoruz. Geniş satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizi operasyon süreçlerinde de destekliyoruz.  Tırsan ürünlerini ve hizmetlerini tercih eden müşterilerimizin verimliliğini artırarak, uluslararası arenada onlara rekabet avantajı yaratmış olmaktan gurur duyuyoruz. MRŞ Uluslararası Nakliyat A.Ş. ile işbirliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz.” dedi.

Tırsan, operasyonlarımızda esneklik ve verimlilik sağlıyor

Firma olarak uluslararası taşımalarda müşterilerinin her türlü yükünü büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşımaya özen gösterdiklerini, bu nedenle tercihlerini Tırsan’dan yana kullandıklarını vurgulayan MRŞ Uluslararası Nakliyat A.Ş. sahibi Mahmut Maraş, teslimat töreninde yaptığı konuşmasında şunları aktardı: “Çeyrek asırdır yurtiçi nakliyesi yapan bir firma olarak sunduğumuz hizmetleri kesintisiz olarak sürdürürken, kalitemizi artırmaya devam ediyoruz. Filomuzu gençleştirip güçlendirirken, son olarak filomuza kattığımız 10 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerin üstyapısının ve perdelerinin Code XL standartlarına ve aracın ADR’ye yüzde 100 uyumlu olması bizim açımızdan çok önemli. Bu sayede şimdi ve gelecek zamanlarda operasyonel işlerimizi daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğiz. Bu nedenle tercihimizi memnun kaldığımız Tırsan’dan yana kullandık.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here