Mercedes-Benz Türk, Travego ve Tourismo teslimatlarını sürdürüyor

0
2036

Mercedes-Benz Türk, 26 Mayıs – 1 Haziran 2017 tarihleri arasında yeni otobüs teslimatları gerçekleştirdi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Gelecek Erzurum tarafından Kars Turgut Reis Turizm’e satışı gerçekleşen dört adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD otobüsün ilk iki adedi Kars Turgut Reis Turizm firma ortağı Ali Fuat Reis’e teslim edildi. Ali Fuat Reis, Mercedes-Benz’in kalitesinin, güvenilirliğinin, geniş servis ağının, ikinci el takas imkanının ve pazar fiyatlarının tercih sebepleri olduğunu belirterek, şirketinin araç parkının tamamının Mercedes-Benz marka otobüslerden oluştuğunu ve filolarındaki özmal otobüs sayısının bu teslimatla birlikte 22 adede çıktığını söyledi Müşterilerine daha keyifli bir yolculuk yapmaları için, araç filolarını her sene olduğu gibi bu sene de gençleştirdiklerini dile getiren Reis, Gelecek Erzurum ile keyifli bir ticaret yaptıklarını ifade etti.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Hasmer tarafından Çağdaş Güven Turizm’e satışı gerçekleşen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Kenan Kaya, Şahap Ergezer ve Ata Karataş’a teslim edildi. Kaya, Ergezer ve Karataş, Mercedes-Benz ile çıkmış oldukları bu yola Tourismo araçlarla devam edeceklerini vurgulayarak araçların yüksek kalite algısından ve düşük yakıt sarfiyatından memnun olduklarını dile getirdiler.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Tarsus tarafından Köksallar’a satışı gerçekleşen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Fatih Keşke, Suat Yıldız ve Orhan Ersoy’a teslim edildi. Keşke, Yıldız ve Ersoy, Mercedes-Benz Tourismo araçların yakıt cimrisi olduğunu, bunun da beraberinde düşük işletme maliyetlerini getirdiğini ifade ettiler.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Gaziantep tarafından Adıyaman Ünal’a satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Ensar Güzel ve Ömer Güzel’e teslim edildi. Ensar ve Ömer Güzel, yatırımlarına Tourismo araçlarla devam etmek istediklerini ve Mercedes-Benz Tourismo araçların yakıt cimriliğinden çok memnun olduklarını dile getirdiler.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has İstanbul tarafından Pamukkale Turizm’e satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Ahmet Özakar ve İbrahim Balık’a teslim edildi. Teslimat esnasında Özakar ve Balık, Tourismo araçların düşük işletme maliyetleri ile yüksek konfor ve kalite algısının müşterilerin beklentilerini fazlasıyla karşıladığını ifade ettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here