Krone Türkiye, eğitim çıtasını yükseltiyor

0
1560
Renault Trucks


Krone, çalışanlarına yatırım yapmayı öncelik haline getiriyor. Krone Türkiye satış ekibi, satış teknikleriyle ilgili aldığı toplam 84 saatlik eğitimin ardından müşterilere daha kaliteli hizmet sunacak.

Türkiye’de hayata geçirdiği “Doğrudan Satış Yöntemi” ile kullanıcılarına en hızlı şekilde ulaşan ve bu hızını da kullanıcılarına sunduğu birebir ve profesyonel çözümlerle güçlendiren Krone, eğitime verdiği önemden vazgeçmiyor. Krone, bu noktadan yola çıkarak kendi ekibinin de eğitim kalitesini yükseltmek için çalışanlarına yatırım yapmayı öncelik haline getiriyor.

Krone Türkiye, bu amaçla satış ekibine yönelik yeni bir eğitim programı başlattı. Tüm yurt genelinde müşterilerine 7/24 hizmet veren Krone Türkiye satış ekibi, Nöromarketing Eğitmeni Ali Özel’den satış teknikleri ile ilgili toplam 84 saat süren bir eğitim aldı.

Eğitimin içeriğinde Sonuç Odaklı Satış Teknikleri, Etkin Müzakere Teknikleri ve son zamanların etkin modellerinden Zihinsel Satış Kuramı (Nöromarketing) yer aldı. Teorik eğitimlerin çalıştay çalışmalarıyla da desteklendiği eğitim sonunda Krone Türkiye satış ekibi, artık kullanıcılara daha kaliteli bir danışmanlık sunarak, müşterilerini çok daha iyi anlayan bir konuma geldi.

10 bine yakın müşteri teması

Krone Türkiye Satış Müdürü Ömürden Özacar, “2016’da 10 bine yakın müşteri teması gerçekleştirdik. Müşteriyle doğrudan temas halinde olan satış ekibimizle, her yere Krone’nin kalite ve güvencesini ulaştırmaya çalışıyoruz. 2017’de bu sayıyı daha da yukarılara en verimli şekilde çıkarmak istiyoruz. Bu doğrultuda ekibimizin aldığı bu eğitimlerin fazlasıyla yararlı olacağını düşünüyorum.” dedi.

Krone Türkiye satış ekibi, Nöromarketing Eğitmeni Ali Özel’den satış teknikleri ile ilgili toplam 84 saat süren bir eğitim aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz