Karsan’dan Afyon’a 24 adet Jest minibüs

0
1938

Karsan, son olarak Afyon Belediyesi’ne 24 adet Jest minibüs teslimatı gerçekleştirerek şehirlere modern çözümler sunan anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi.

Kuruluşunun 50’nci yılını geride bırakan Karsan, Afyon Belediyesi’yle 24 adet Jest için yeni bir anlaşma imzaladı. Araç teslim törenine Afyon Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, Karsan Satış Müdürü Kaan Erkırtay, Afyon Belediye Başkan Vekili ve Trafik Komisyonu Başkanı Mahmut Emin Birliktir ve Afsu Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Satılmış ile Afyon Belediyesi yetkilileri katıldı.

Bursa’da yer alan iki fabrikasında çağın hareketlilik ihtiyaçlarına uygun modern toplu taşıma ve ticari taşıt üretimi gerçekleştiren Karsan’ın ‘Sınırsız Ulaştırma Çözümleri’ vizyonuyla hareket ettiğini kaydeden Muzaffer Arpacıoğlu, “Yerleşim yerlerinin nüfusuna ve coğrafi yapısına entegre, yenilikçi, sürdürülebilir, kişiselleştirilmiş ve geniş kapsamlı çözümler üretiyoruz. Karsan olarak 6 metreden 18 metreye kadar, kentiçi toplu taşımada kullanılabilecek, alçak tabanlı engelli erişimine uygun araçları üretebilen tek firmayız. Modern bir tasarıma, alçak tabanlı ve engelli yolcu erişimine sahip, düşük yakıt tüketimi ve düşük bakım maliyetleriyle dikkat çeken Jest minibüslerimizi Afyon halkının kullanımına sunduğumuz için sevinçliyiz.” değerlendirmesini yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here