Kâmil Koç’tan sokak hayvanlarına destek

0
351
kedi4_kamilkoc
Kamil Koç, bilet satış noktalarına yerleştirdiği mama ve su kaplarıyla sokak hayvanlarının hayatlarını kolaylaştıracak.

Karayolu yolcu taşımacılığının lider ve yenilikçi firması Kâmil Koç,  sosyal sorumluluk projeleriyle de topluma katkıda bulunuyor.

Normalleşme süreciyle birlikte yeniden yollara çıkan Türkiye’nin en çok yolcu taşıyan köklü karayolu firması Kamil Koç, hayvan dostlarımızın yanında. Kamil Koç, bilet satış noktalarına yerleştirdiği mama ve su kaplarıyla sokak hayvanlarının hayatlarını kolaylaştıracak.

Sokak hayvanları için başlatılan projeyle, Türkiye’nin dört bir tarafındaki bilet satış noktalarının önüne mama ve su kapları kondu. Böylece bu noktaların etrafındaki sokak hayvanlarının aç ve susuz kalmaları önlendi.

kedi_kamilkoc
Sokak hayvanları için başlatılan projeyle, Türkiye’nin dört bir tarafındaki bilet satış noktalarının önüne mama ve su kapları kondu.

Kamil Koç Genel Müdürü Kadir Boysan, “Kamil Koç olarak topluma hizmetin görevimiz olduğunu düşünüyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz yerlerde sokak hayvanlarının yaşamlarına katkıda bulunmak istedik.” dedi.

Kamil Koç, yeniden yollarda olduğu bu dönemde hem yolcularına en yüksek konfor standartlarını ve seyahat deneyimini yaşatırken, tüm canlıların hayatına dokunmak için sosyal sorumluluk projelerine devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here