IVECO, Sittnak’a 17 adet Stralis çekici teslim etti

0
3105
IVECO-SITTNAK
IVECO yetkili satıcısı Istanbul Fiat, Stralis çekicileri Sittnak’a teslim etti.
Renault Trucks
Volvo Trucks

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından İstanbul Fiat Otomotiv, satışını gerçekleştirdiği 17 adet Stralis AS440S48 T/P çekiciyi Sittnak Uluslararası Nakliyat firmasına törenle teslim etti.

İstanbul Fiat Bayi sahibi Cem Arı‘nın ev sahipliği yaptığı teslimat törenine Sittnak firma sahipleri Ahmet Kınacı ve Melih Kınacı ile Satınalma Müdürü Murat Çulhacı‘nın yanı sıra IVECO Araç Genel Müdürü Hakkı Işınak, IVECO Araç Bölge Müdürü Yusuf Pekel ve IVECO OK Trucks Satış Müdürü Haluk Korucan katıldı.

Firma Sahibi Ahmet Kınacı, özellikle garanti şartlarının kapsamı ve Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) konusunda sınıfının en iyilerinden birisi olması sebebiyle IVECO markasını tercih ettiklerini dile getirdi.

IVECO Araç Genel Müdürü Hakkı Işınak da yaptığı konuşmada Sittnak Uluslararası Taşımacılık ile gerçekleşen işbirliğinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

IVECO-SITTNAK-TOREN
İstanbul Fiat Bayi sahibi Cem Arı’nın ev sahipliği yaptığı teslimat törenine Sittnak firma sahipleri Ahmet Kınacı ve Melih Kınacı ile Satınalma Müdürü Murat Çulhacı’nın yanı sıra IVECO Araç Genel Müdürü Hakkı Işınak, IVECO Araç Bölge Müdürü Yusuf Pekel ve IVECO OK Trucks Satış Müdürü Haluk Korucan katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here