Iveco Group, karayolu taşımacılığı endüstrisinin karbonsuzlaştırılmasını desteklemek için Shell ile olan taahhüdünü yineliyor

0
1669
Iveco Group CEO'su Gerrit Marx ve Shell Mobilite İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Giorgio Delpiano
Iveco Group CEO'su Gerrit Marx ve Shell Mobilite İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Giorgio Delpiano, imzadan bu yana kaydedilen ilerlemeyi görüşmek üzere İtalya'nın Torino kentinde yapılan toplantıda, her iki şirketin sinerjik işbirliğine olan bağlılığını yeniden teyit etti.
Renault Trucks

Iveco Group ve Shell, karbonsuzlaştırmaya yönelik ilerlemeyi hızlandırmak için sürdürülebilir çözümlerin ve teknolojilerin konuşlandırılmasında işbirliği yapıyor.

Iveco Group (MI: IVG), Shell International Petroleum Company Limited (LON/NYSE:SHEL) ile bu yılın başlarında imzalanan Mutabakat Zaptı (MoU) doğrultusunda sıfır yayımlı mobiliteye geçişi hızlandırma taahhüdünü yeniden teyit etti. Mutabakat Zaptı kapsamında, iki şirket düşük karbonlu ve yüksek verimli enerji çözümlerinin ortak geliştirilmesi konusunda işbirliği yapıyor.

Iveco Group CEO’su Gerrit Marx ve Shell Mobilite İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Giorgio Delpiano, imzadan bu yana kaydedilen ilerlemeyi görüşmek üzere İtalya’nın Torino kentinde yapılan toplantıda, her iki şirketin sinerjik işbirliğine olan bağlılığını yeniden teyit etti. Bu, karayolu taşımacılığı sektörünün karbonsuzlaştırılmasına yönelik stratejik alanlarda, karşılıklı güçler ve değerlerden yararlanarak iş fikirleri ve fırsatlarının değiş tokuşunu gerektiriyor.

Iveco Group, araç ve ilgili hizmetlerin tedariğinde kilit bir rol oynarken Shell, mobilite müşterilerinin düşük ve sıfır karbonlu enerjiye geçmesine yardımcı olacak bir altyapı inşa ediyor. Avrupa ve küresel filolar iddialı karbonsuzlaştırma hedefleri peşinde koştuğundan ve önümüzdeki on yıl içinde katı bir düzenleyici çerçeve uygulamaya konduğundan, iki şirket, güçlü ortaklıklar ve ortak taahhütler üzerine inşa ederek daha düşük yayım mobilitesine doğru hızla ilerlemenin temel ihtiyacını kabul ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here