IVECO, gelecek iki sezon için Repsol Honda MotoGP takımı ile güçlerini birleştirdi

0
3075
IVECO-S-WAY-NP-equipo-Repsol-Honda-Team-de-MotoGP-(2)__
Repsol Honda MotoGP takımı, Avrupa’da gerçekleştirilecek tüm MotoGP dünya şampiyonası yarışlarında takıma eşlik etmesi için IVECO ve yeni kamyonu IVECO S-WAY’i seçti.

MotoGP tarihindeki en başarılı takım, Avrupa’da gerçekleştirilecek tüm MotoGP dünya şampiyonası yarışlarında takıma eşlik etmesi için IVECO ve yeni kamyonu IVECO S-WAY’i seçti.

Repsol Honda MotoGP takımı, yeni IVECO çekiciyi yüksek performansı, güvenilirliği, yakıt tasarrufu, düşük işletme giderleri ve bağlantılılığı nedeniyle seçti.

MotoGP sponsorluğunda büyük bir geleneğe sahip olan IVECO, gelecek iki sezonda Avrupa’daki yarışlarda zaferi takip etmek için Repsol Honda Takımı’na katıldı. Yeni IVECO S-WAY kamyon, Avrupa’daki tüm MotoGP şampiyonası yarışları için takım sürücüleri Marc Márquez ve Alex Márquez’in ihtiyaç duydukları tüm donanımı taşıyacak. MotoGP tarihindeki en başarılı takım, tamamen ikonik Repsol Honda renklerine sahip yeni IVECO S-WAY kamyonu kullanacak.

 

iveco-repsolhonda-02
MotoGP tarihindeki en başarılı takım, tamamen ikonik Repsol Honda renklerine sahip yeni IVECO S-WAY kamyonu kullanacak.

Repsol Honda MotoGP takımı, yeni IVECO çekiciyi yüksek performansı, güvenilirliği, yakıt tasarrufu, düşük işletme giderleri ve bağlantılılığı nedeniyle seçti. Yeni IVECO S-WAY, Microsoft Azure bulut bağlantılılığı içeriyor. MotoGP pit takımının motorlarının performansını izlemek için sürücüleriyle sürekli iletişim halinde olduğu gibi, yeni IVECO kamyon, bir uzman ekibinin araç verilerini izlediği, uzaktan teşhis gerçekleştirdiği ve performansı artırmak ve bakım ihtiyaçlarını öngörmek için kablosuz olarak araçtaki yazılımı güncellediği Kontrol Odası ile sürekli temas halinde bulunuyor.

Zafere 14 yarış

IVECO S-WAY, 19 Temmuz’daki Jerez GP’den başlayarak 15 Kasım’daki sezon kapanışı Valencia GP’ye kadar sürücüler Marc Márquez ve Alex Márquez’in tüm donanımlarını taşıyacak. Bu sezonun resmi yarış takvimi, iptal edilen bazı Avrupa yarışları ile Covid-19 salgınından etkilendi. Bu da bu yıl IVECO S-WAY kamyonların Barselona (27 Eylül), Aragón (18 Ekim) ve Fransa, İtalya ve Avusturya’daki buluşmaları içeren pistlerdeki yarışlar için yola çıkacağı anlamına geliyor. Toplamda yedisi İspanya’da olmak üzere 14 yarış için seyahat edilecek.

iveco-repsolhonda-03
Yeni IVECO S-WAY kamyon, Avrupa’daki tüm MotoGP şampiyonası yarışları için takım sürücüleri Marc Márquez ve Alex Márquez’in ihtiyaç duydukları tüm donanımı taşıyacak.

Yedek parça ve aletleri içeren tüm gerekli donanımları taşımanın yanı sıra Repsol Honda takımının IVECO kamyonları birçok başka işlevi yerine getiriyor. IVECO S-WAY kamyonlar, yarışlar sırasında yarışçılar ve diğer takım üyeri için ofis ve dinlenme alanına dönüştürülen treylerler taşıyacaklar.

Honda Racing Corporation Direktörü Tetsuhiro Kuwata, şu yorumu yaptı: “IVECO’ya Repsol Honda MotoGP takımına hoşgeldin diyoruz. Her yarışa hazır olmak bizim en önemli önceliklerimizden biri ve taşıma için IVECO kamyonlarını kullanmak bunu gerçekleştirmemize yardım edecek. IVECO’nun yeni teknoloji geliştirme ve verimliliği artırma tutkusu HRC’de sahip olduğumuz ruhu yansıtıyor.

iveco-repsolhonda-01
IVECO S-WAY kamyonlar, yarışlar sırasında yarışçılar ve diğer takım üyeri için ofis ve dinlenme alanına dönüştürülen treylerler taşıyacaklar.

IVECO İspanya ve Portekiz Genel Müdürü Ruggero Mughini ise şunları söyledi: “Yeni amiral gemisi kamyonumuz IVECO S-WAY ile Repsol Honda takımının bir parçası olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Tarihsel olarak IVECO rekabetçi motor sporlarında büyük bir geleneğe sahip ve bu ortaklığı coşku ve büyük beklentilerle karşılıyoruz. Gelecek iki sezon için Repsol Honda takımının parçası olmak büyük bir mücadele. Adanmışlık, takım çalışması ve mükemmellik taahhüdü gibi birçok değeri paylaşıyoruz ve birlikte durdurulamayız. Marc ve Álex Márquez ile zaferlerle dolu bir sezona başlamayı dört gözle bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here