İnci Battery, ilk kez Stuttgart LogiMAT Fuarı’nda yer aldı

0
1579
Renault Trucks


Almanya’nın Stuttgart kentinde düzenlenen 15’inci LogiMAT Uluslararası Dağıtım, Malzeme Taşıma ve Bilgi Akışı fuarı bu yıl rekor sayıda katılımcının ziyaretiyle tamamlandı. 50 binden fazla lojistik uzmanının buluştuğu fuarda, İnci Battery Türkiye’den katılım gösteren tek akü şirketi oldu.

Lojistik ve enerji sektörünün profesyonelleri Stuttgart’ta düzenlenen 15’inci LogiMAT Fuarı’nda buluştu. Katılımcı sayısı ve sergi alanı büyüklüğünde geçen seneye göre yüzde 25 artışla kendi rekorunu kıran LogiMAT Fuarı’na bu yıl ilk kez katılan İnci Holding ve GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa’nın endüstriyel akü markası İnci Battery; traksiyoner, stasyoner, VRLA AGM akülerini ve endüstriyel müşteri çözümleri uygulamalarını tanıttı.

İnci Battery endüstriyel aküleri ve uygulamaları hakkında bilgi veren İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Kadir Kaymakçı, “Türkiye’de öncülüğünü yaptığımız endüstriyel akü üretimi ve uygulamaları konusundaki tecrübemiz ile pazar önderi konumundayız. Ağırlığı Avrupa olmak üzere 20’nin üzerinde ülkeye ihracat yapıyoruz. GS Yuasa ile ortaklığımızın bize kattığı güç ile ilerleyen dönemlerde Avrupa’da da önderliği hedefliyoruz. İlk kez yer aldığımız bu fuarda pazardaki potansiyel müşterilerle ve sektördeki diğer profesyonellerle bir araya gelerek ürünlerimizi uluslararası platformda tanıtma şansı bulduk. Yeni üretim teknolojini takip etmenin yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ve hızlı çözümler sunabilmek önceliğimiz. Ürünlerimizi tanıtmak ve müşteri beklentilerine göre hizmetlerimizi konumlandırmak için yurtdışı fuarlarına katılmayı oldukça önemsiyoruz. ” şeklinde konuştu.

Oluşturdukları “Endüstriyel Müşteri Çözümleri” kavramının, müşterinin ihtiyaçlarını değerlendirme anlamında sektörde bir ilk olduğunu vurgulayan Kaymakçı, ”Endüstriyel akü fabrikamız kurulduğundan bu yana satış sonrası hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirdik. Bu kapsamda şarj odaları, HF şarj sistemleri ve akü takip sistemleri ile müşterilerimize birçok çözüm paketi sunmaya başladık. Akü ile ilgili hizmet verdiğimiz firmalar için her süreçte çözüm ortakları olma konusunda iddialıyız.” dedi.

İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Kadir Kaymakçı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz