FPT Industrial, Çin’deki varlığını güçlendiriyor

0
2639
Geylon-SIH-01
SIH (Saic-Iveco Hongyan Commercial Vehicle), FPT Industrial’in Çin Chongqing’deki ortak girişimi SFH tarafından üretilen 350 beygirlik Cursor 9 motorlarla donatılan 120 adet SIH Geylon M500 4x2 liman çekicisini dünyanın en büyük konteyner limanı lojistik operatörü SIPG’ye (Shanghai International Port Group) teslim etti.

Mayıs ayının sonunda SAIC, IVECO ve CQME arasındaki bir ortak girişim olan SIH (Saic-Iveco Hongyan Commercial Vehicle), FPT Industrial’in Çin Chongqing’deki ortak girişimi SFH tarafından üretilen 350 beygirlik Cursor 9 motorlarla donatılan 120 adet SIH Geylon M500 4×2 liman çekicisini dünyanın en büyük konteyner limanı lojistik operatörü SIPG’ye (Shanghai International Port Group) teslim etti.

SIPG’nin 2020’deki en büyük tek parça siparişi ve küresel ekonomi için olumlu bir sinyal olarak göze çarpan bu teslimat, Çin’de iş operasyonlarının yeniden başladığına işaret ederken önder Grup’un gelecekteki operasyonları olan güvenini tazeledi.

Geylon-SIH-3
350 beygirlik Cursor 9 motorlarla donatılan 120 adet SIH Geylon M500 4×2 liman çekicisi düzenlenen törenle teslim edildi.

SIPG’nin imzası olan şanslı kırmızıya boyanan ve limanın lojistik operasyonları için düz tavanlı kabin ve özel elektrik sistemi ile özelleştirilen 120 adet yeni SIH Geylon M500 4×2 liman çekicisi, ağır hizmet ve konteyner yönetimi ve taşımacılığı gibi uzatılmış vardiyalı görevler için güvenilir, verimli ve sürdürülebilir operasyonu garanti eden amaca özel üretilen FPT Industrial Cursor 9 motorlarla donatıldı.

2100 devir/dk’de 350 beygir güç ve 1200 ile 1500 devir/dk arasında 1500 Nm azami tork üreten 8.7 litrelik sıralı altı silindirli Euro 5 motorlar, elektronik kontrollü yüksek basınçlı common rail ve waste-gate turbo gibi özellikleriyle düşük yakıt tüketimine sahip.

Geylon-SIH-02
SIH Geylon M500 4×2 liman çekicileri, SIPG’nin imzası olan şanslı kırmızıya boyandı ve limanın lojistik operasyonları için düz tavanlı kabin ve özel elektrik sistemi ile özelleştirildi.

Bu teslimat ile FPT Industrial, güvenilir ve gelişmiş güç üretimi çözümleri ile önder bir uzman olarak Çin pazarındaki varlığını daha da güçlendirmeyi arzuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here