Eurasia Rail, 25 – 27 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek

0
179
eurasiarail_GRK_6990
Hyve Group tarafından düzenlenecek olan Eurasia Rail, 25 - 27 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek.

25-27 Kasım 2021’de TÜYAP Fuar & Kongre Merkezi’nde Hyve Group tarafından düzenlenecek olan 9. Uluslararası Demiryolu Hafif Raylı Sistemler ve Lojistik Fuarı – Eurasia Rail, sektördeki önemli kurum ve kuruluşların işbirliğinde, demiryolu, hafif raylı sistemler ve lojistik sektörüne yön veren son gelişmeleri gündeme taşıyacak.

Bu sene 9.’su TÜYAP Fuar & Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Eurasia Rail Fuarı, bölgedeki raylı sistemler sektörünün en önemli aktörlerini bir araya getirecek. Hem katılımcılar hem de ziyaretçiler; demiryolu taşımacılığına yönelik son gelişmeler, yenilikler ve teknolojilerle birlikte sektörde karşılaşılan zorluklar, bu zorluklara karşı üretilen olası çözümler hakkında detaylı bilgiye ve uzman görüşlerine, fuar programı boyunca düzenlenecek konferans ve seminerler vasıtasıyla kolayca ulaşabilecekler.

3 gün boyunca fuarla eş zamanlı olarak gerçekleşecek etkinlik programı kapsamında bu sene Eurasia Rail, sektörel işbirliklerine, ticari ortaklıklara, uluslararası anlaşmalara, ulaşım araçlarında en yeni ve en son teknoloji ürünlere, gelecek nesil sistemlere, başarı hikayelerine ve pazarlama stratejilerine yönelik oturumlara ev sahipliği yapacak. 25 ülkeden gelecek olan davetli satın almacılar, katılımcılarla yeni işbirliklerine imza atacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here