En çok gece 22:00’de araç ilanına bakıldı

0
18
sahibinden.com_ara___ilanlar__na_ili__kin_Eyl__l_ay___verilerini_a____klad___g__rsel
sahibinden.com araç ilanlarına ilişkin Eylül ayı verilerini açıkladı

sahibinden.com, araç ilanlarına ait eylül ayına ilişkin verilerini açıkladı. Rapora göre eylül ayında en çok otomobil ilanı verildi. Otomobil ilanlarını sırasıyla, Minivan & Panelvan, Arazi/ SUV & Pick-up, Motosiklet ve Ticari Araçlar ilanları takip etti.

En çok ilanı verilen otomobil markalarının sıralaması Renault, Volkswagen, Opel, Fiat ve Ford oldu.

Model sıralamasında ise Renault Clio, geçtiğimiz aya göre bir sıra yukarı çıkarak ilan sayısı ile lider oldu. Renault Clio’yu, Volkswagen Passat, Opel Astra, Ford Focus ve Renault Megane takip etti. En çok ilanı verilen Arazi/ SUV & Pick-up markası ise Nissan oldu.

Otomobilde_En___ok___lan_Verilen_Modeller

sahibinden.com’un eylül verilerine göre; en çok beyaz, siyah, gri, gümüş gri ve kırmızı renkli; yakıt türü dizel ve model yılı 2015 olan otomobillere ait ilanlar verildi. 2017 model otomobiller ise geçtiğimiz aydan farklı olarak ilk 5’e girdi.

Otomobilde_En___ok___lan_Verilen_Model_Y__l__

Eylül ayında en çok ilan verilen otomobil motor hacmi 1301 – 1600 cm3 aralığı olarak belirlendi. Tüm ilanlar arasında, araçların yüzde 35,3’ü 0 – 100 bin kilometre aralığında yer alırken, yüzde 29’u 50.001 TL – 100.000 TL aralığında satışa sunuldu.

Otomobilde_En___ok___lan_Verilen_Fiyat_Aral______

sahibinden.com’da, ilan bakanlar eylül ayında sırasıyla en çok Volkswagen, Renault, BMW, Opel ve Ford marka otomobillerle ilgilendi.

Otomobilde_En___ok_G__r__nt__lenen_Markalar

Araçlar en çok gece 22:00-23:00 aralığında incelenirken, ilanlara ortalama bakılma süresi 10 dakika 54 saniye oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here