Ceran Nakliyat, yine MAN çekicileri seçti

0
2741
Renault Trucks


İzmir merkezli uluslararası lojistik firması Ceran Nakliyat, filosuna 15 MAN daha kattı. Ömer Ceran, “25 yılda büyük bir hızla büyüdük. Şimdi MAN araçlarla daha güçlüyüz. Uluslararası pazardan çok daha büyük pay almaya kararlıyız.” dedi.

 Yaklaşık 25 yıldır faaliyet gösteren lojistik sektörünün önemli markalarından Ceran Nakliyat, filosunu MAN çekicilerle güçlendirdi.

Geçtiğimiz yıl altı adet TGX 18.480 ve 100. Yıl aracını satın alan Ceran Nakliyat, 15 adet TGX 18.500 4×2 LLS-U XXL çekici daha satın aldı. Araçlar, Şensan İzmir Tesisleri’nde düzenlenen törenle firma sahibi Ömer Ceran’a teslim edildi. Törene Şensan İzmir Satış Müdürü Ali Erez, Şensan İzmir Şube Müdürü Ahmet Demir, VDF MAN Bölge Satış Yöneticisi Doğan Gamsız ve Kamyon Bölge Satış Koordinatörü Ataç Şeran katıldı.

15 adet TGX 18.500 4×2 LLS-U XXL çekici, Şensan İzmir Tesisleri’nde düzenlenen törenle firma sahibi Ömer Ceran’a teslim edildi.

Alışılagelmiş taşımacılık yerine müşterilerine farklılık ve hızlı teslimatlar ile onlara en uygun maliyetleri sağlamaya çalıştıklarını vurgulayan Ömer Ceran, “Müşterilerimizin taleplerine en uygun ve hızlı şekilde cevap verebilmek için filomuzu devamlı yeniliyoruz. Geçtiğimiz yıl aldığımız MAN araçlar gerek performans ve dayanıklılık gerekse işletme maliyetlerinde bizi çok memnun etti. Bu yıl da yatırımımızı hiç şüphe etmeden MAN’a yaptık. 25 yılda büyük bir hızla büyüdük. Şimdi MAN araçlarla daha güçlüyüz. Uluslararası pazardan çok daha büyük pay almaya kararlıyız.” dedi.

İzmir’den bütün dünyaya

Ceran Nakliyat Uluslararası Ltd. Şti., 1995 senesinde kuruldu. 2004 yılına kadar ağırlıklı konteyner taşımacılığı ve iç nakliye konusunda butik hizmet verdi. 2004 senesinde C2 alarak yurtdışı taşımacılığına başlayarak butik hizmet anlayışını geliştirdi. Ceran Nakliyat, ağırlıklı olarak döküm, tekstil, hammadde ve yanıcı özelliği bulunan ambalaj ürünleri taşıyor. Bünyesinde 80 adet çekici 130 adet treyler bulunduran Ceran Nakliyat, 2015 senesinde taşındığı Kemalpaşa Lojistik Merkezi’nde hizmet vermeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl altı adet TGX 18.480 ve 100. Yıl aracını satın alan Ceran Nakliyat, 15 adet TGX 18.500 4×2 LLS-U XXL çekici daha satın aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz