Case IH, yeni modellerini tanıttı

0
1295
Türk Traktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir
Renault Trucks


Bu sene kuruluşunun 175. yılını kutlayan Case IH, Konya Tarım 2017 Fuarı’nda traktörlerini Konyalı çiftçiler ile buluşturdu.

Bu yıl 15’incisi düzenlenen Konya Tarım Fuarı 2017’de toplam bin m²’lik bir stand ile yer alan Case IH, alanda sergilediği birbirinden güçlü, en son teknolojiyle donatılmış dayanıklı traktörleriyle fuarın en çok dikkat çeken üreticisi oldu.

Case IH’in 175 yıllık köklü geçmişiyle tarımsal donanımda bir dünya önderi olduğunu kaydeden Türk Traktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, böylesine güçlü bir markanın ürünlerini Türkiye’deki çiftçilerle buluşturmanın kendileri için bir gurur kaynağı olduğunu vurgulayarak, bugünlere uzanan bu başarının altında büyük bir azimle yürütülen aralıksız çalışmalar ile müşterilere sunulan seçkin bir kalite anlayışının yattığını ifade etti.

 İrfan Özdemir; “Ülkemizin en geniş arazi varlığına sahip ili Konya’nın yüzde 67.7’si işlenen tarım alanlarından oluşuyor. Aynı zamanda Konya, Türkiye traktör satışlarının yüzde 5.5’nin gerçekleştiği ve büyük, güçlü traktörlere talep gösteren bölgelerimizin başında geliyor. Bu anlamda gerek bereketli topraklarıyla dikkat çeken gerekse de traktör pazarında önemli bir yere sahip olan Konya’da köklü Case IH markasıyla bulunmak bizler için çok farklı bir önem taşıyor. Çiftçilerimiz ile bir kez daha Konya’da hem dünya klasında teknik özelliklere hem de en şık tasarıma sahip traktörlerimizi bir araya getirmekten dolayı çok mutluyuz.” dedi.

 Case IH ürünleri Konya’da

Konya Tarım 2017 Fuarı’nda sergiledikleri ürünlerle ilgili olarak bilgiler de veren İrfan Özdemir açıklamalarını şu şekilde tamamladı: “Konya Tarım 2017 Fuarı’nda bu yıl da ziyaretçilerimizi en son seri ve modellerimizle ağırlıyoruz. Case IH ailesinin en yeni üyesi olarak modern tasarımı ve güçlü motor seçenekleriyle dikkat çeken Farmall C Serisi, sahip olduğu üstün özellikleriyle çiftçilerimizin bir numaralı tercihi olmaya hazır. Standımızda sergilenen en farklı ve dikkat çeken bir diğer ürünümüz ise Türkiye’nin premium markası Case IH’in performansıyla kendini ispatlamış, Türk çiftçisinin de yakından tanıdığı JXC serisinin yeni donanımlara sahip modelleri. Buna ek olarak EIMA 2016’da ‘Yılın Traktörü Ödülü’nü kazanan Case IH Optum CVX serisi de yine fuarda sergilenen ürünlerimiz arasında bulunuyor. Bu yıl da Case IH’in, yüksek performanslı, dayanıklı ve modern tasarımlı ürünleriyle ‘seçkin’ bir markanın farklılıklarını Konyalı çiftçilerimiz ile ziyaretçilere yaşatmaktan dolayı çok sevinçliyiz. Bu vesileyle 2017 yılının tarım sektöründe emeği olan herkes için bereketli ve bol kazançlı bir yıl olmasını diliyoruz.”

Türk Traktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz