Brisa Kooperatif Turnesi başladı

0
346
brisa_1
Brisa, bölgesel sınıfta çalışan şoförleriyle bir araya gelmek üzere kooperatif turnesini başlattı.

Sahada olma vizyonuyla iş ortakları ve müşterileriyle birçok farklı platformda buluşan Brisa, 24 şehirde 33 farklı kooperatifte uzun yol şoförleriyle bir araya gelecek. 33 gün sürecek kooperatif turnesinde yaklaşık 7 bin kilometre yol yapılacak.

Brisa, bölgesel sınıfta çalışan şoförleriyle bir araya gelmek üzere kooperatif turnesini başlattı. Sahada olma vizyonunun bir parçası olarak başlatılan turne kapsamında Brisa, 12 Nisan tarihine kadar Türkiye’nin 7 bölgesinde 24 şehirde 33 kooperatifi ziyaret edecek.

brisa_2-1
Brisa, 24 şehirde 33 farklı kooperatifte uzun yol şoförleriyle bir araya gelecek.

Müşterileriyle kurduğu bağı güçlendirmek için daha önce de kamyon şoförleriyle birçok kez bir araya gelen Brisa, S.S. Tüm Motorlu Taşıyıcılar Merkez Birliği ile işbirliği içinde başlattığı turne kapsamında kooperatif üyesi kamyon şoförlerinin yanında olacak. Ayrıca şoförler, etkinliğe özel olarak Bridgestone ve Lassa marka lastikleri ilave yüzde 5 indirimli olarak satın alabilecek.

Brisa_Kooperatif_Roadshow
33 gün sürecek kooperatif turnesinde yaklaşık 7 bin kilometre yol yapılacak.

İş ortakları ve müşterilerine özel etkinlik ve kampanyalarla ulaştıklarını kaydeden Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel, “Brisa olarak, kişiselleştirilmiş metotlar ve etkinliklerle müşterilerimizle kurduğumuz bağı güçlendiriyoruz. Önderliğimizin arkasında sahadaki özverili çalışmalar ve müşterilerimizle kurduğumuz güçlü bağ yatıyor. Bu yıl da yine sahadayız ve bu çalışmalarımızın bir parçası olarak kooperatif turnesine başladık. 7 bölgede, yaklaşık 7 bin kilometre yol kat edeceğiz. 30 yıldır olduğu gibi şoförlerin en zorlu yol koşullarında yanlarındayız ve en sağlam yol arkadaşıyız.” dedi.

Turne kapsamında, Edirne, Tekirdağ, Kastamonu, Nevşehir, Konya, Erzincan, Elazığ, Mersin, Gaziantep, Antalya, Manisa’nın da aralarında bulunduğu 24 şehir ziyaret edilecek. Turne 12 Nisan’da Bolu’da sona erecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here