Anadolu Isuzu, üçüncü “Sürdürülebilirlik Raporu”nu yayımladı

0
126
isuzu_Fabrika
Anadolu Isuzu, Küresel Raporlama Girişimi (GRI) kılavuzuna uyumlu üçüncü Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayımladı.

Anadolu Isuzu, Küresel Raporlama Girişimi (GRI) kılavuzuna uyumlu üçüncü Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayımladı. Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, “Anadolu Isuzu olarak 2020 yılının zor koşullarında sürdürülebilirliğin tüm eksenlerinde hedeflerimizi gerçekleştirdik” dedi.  Anadolu Isuzu, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın (SKA) 13 başlığına doğrudan katkıda bulunuyor.

Anadolu Isuzu, tüm paydaşları ve toplum için artı değer yaratma hedefiyle yürüttüğü çalışmalarına yer verdiği, üçüncü “Sürdürülebilirlik Raporu”nu yayımladı. Anadolu Isuzu’nun, raporda yer alan performans gösterge ve bildirimleri, Küresel Raporlama Girişimi (GRI) raporlama kılavuzu çerçevesinde kamuoyuna sunuldu. Anadolu Isuzu’nun 2020 yılı performansının paylaşıldığı rapor, şirketin sürdürülebilirliği içselleştirme ve yönetme şekli hakkında detaylı bilgiler içeriyor.

Anadolu Isuzu’nun sürdürülebilirlik performansının 2020 yılında belirlenen hedeflerle örtüştüğünü belirten Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, “2020 yılının zor koşullarında sürdürülebilirliğin tüm eksenlerinde hedeflerimizi gerçekleştirdik. Türkiye ekonomisine sağladığımız çok yönlü katkıyı geliştirirken, çevresel ve sosyal sorumluluklarımızı eksiksiz şekilde yerine getirmek hedefiyle çok çalışıyor, doğru ve kararlı sürdürülebilirlik stratejilerimizle geleceğe ilerliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here