Alcoa Wheels’e yeni Pazarlama Müdürü

0
2810
Renault Trucks


Arconic (NYSE: ARNC), 4 Ağustos tarihinden itibaren Felix Sellmann‘ın Orsolya Ujvary yerine iki yıl süreyle Alcoa Wheels Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan sorumlu Pazarlama Müdürlüğü görevine getirildiğini açıkladı.

Felix Sellmann, şirkete 2012 yılında Almanya, Avusturya ve İsviçre Satış Müdürü olarak girdi. Bölgede elde edilen başarı nedeniyle 2016 yılında şirket, David Himmel’i müşteri yelpazesini daha da büyütmek için ikinci Satış Müdürü olarak işe aldı ve Felix Sellmann, Kuzey Almanya ve İsrail pazarı için birincil kontak oldu. Şimdi, iki yıllık bir süre için Felix Sellmann, Pazarlama Müdürü olarak deneyimini pazarlama ekibini güçlendirmek için harcayacak. İsrail’den sorumlu olmaya devam edecek Felix Sellmann’ın yerine Kuzey Almanya için yakında bir atama yapılacak.

Alcoa jantlar, küresel bir teknoloji, mühendislik ve gelişmiş üretim önderi olan Arconic tarafından üretiliyor. Arconic’in jant uzmanları, faydalı yük miktarını artırmak ve sürdürülebilirliği geliştirmek için sürekli olarak daha sağlam, daha hafif ve daha dayanıklı jantlar tasarlıyorlar.

Tüm Alcoa jantlar, onları çelik jantlara göre yüzde 47’ye kadar daha hafif ve beş kat daha sağlam yaparak faydalı yükü ve yakıt tasarrufunu artıracak şekilde tek parça dövme alüminyumdan üretiliyor.

Alcoa Wheels Pazarlama Müdürü Felix Sellmann

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz