2018 Pirelli Takvimi gala yemeği New York’ta gerçekleşti

0
972

Pirelli’nin artık efsaneleşen ve her yıl merakla beklenen takvimi, New York’ta düzenlenen gala yemeğiyle tanıtıldı. Manhattan Center’da düzenlenen gala yemeğine, takvimde yer alan İngiliz süper model ve oyuncu Naomi Campbell, oyuncu ve model Djimon Hounsou ve Amerikalı yapımcı, rapçi, plak şirketi yöneticisi Puff Daddy (Sean John Combs) gibi yıldızlar katıldı.

Bu yıl 45’incisi hazırlanan 2018 Pirelli Takvimi’nin gala yemeği, ABD’nin başkenti New York’ta bulunan Manhattan Center’da gerçekleşti. Pirelli Grubu CEO’su Marco Tronchetti Provera’nın ev sahipliğinde düzenlenen geceye, Naomi Campbell, Puff Daddy, Isabel Huppert gibi ünlü davetliler katıldı.

Gecenin en ilgi çeken konukları takvimde de birlikte poz veren İngiliz model ve oyuncu Naomi Campbell ve Amerikalı yapımcı, rapçi, plak şirketi yöneticisi Puff Daddy (Sean John Combs) oldu. Geceye de birlikte gelen ikili medya mensuplarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Naomi Campbell 4’üncü kez Pirelli Takvimi’nde yer almanın heyecanını yaşadı. Rol aldığı 110’dan fazla filmle birçok başarıya imza atan Hollywood’un ünlü oyuncularından Isabel Huppert de gecenin önemli isimleri arasındaydı.

Alice Harikalar Diyarı New York’taydı

2018 Pirelli Takvimi’nin fotoğrafçısı Tim Walker ve Pirelli Takvimi için kamera karşısına geçen yeteneklerin birçoğu geceye katıldı. Bu yıl Pirelli Takvimi’nde yer alan isimler, Sudan asıllı Avustralyalı model Adut Akech, Gana asıllı İngiliz model ve feminist aktivist Adwoa Aboah, Senegal asıllı Alman model Alpha Dia, Benin asıllı Amerikalı oyuncu ve model Djimon Hounsou, Güney Sudan asıllı Avustralyalı model Duckie Thot, Gambiyalı kadın hakları aktivisti Jaha Dukureh, İngiliz model King Owusu, Amerikalı rapçi ve şarkıcı Lil Yachty, Meksikalı-Kenyalı oyuncu Lupita Nyong’o, İngiliz süper model ve oyuncu Naomi Campbell, Amerikalı oyuncu, televizyon yıldızı ve müzisyen RuPaul, Amerikalı oyuncu Sasha Lane, Amerikalı rapçi, şarkıcı ve besteci, oyuncu, yapımcı ve girişimci Sean Diddy Combs, Amerikalı model Slick Woods, Güney Afrikalı model ve avukat Thando Hopa, Amerikalı oyuncu, komedyen, yazar ve televizyon sunucusu Whoopi Goldberg, İngiliz model Wilson Oryema ve İngiliz stil danışmanı, moda tasarımcısı ve şarkıcı Zoe Bedeaux idi. Gala, 2018 Pirelli Takvimi kavramı olan Alice Harikalar Diyarı’nda kavramına uygun bir şekilde dekore edildi.

Pirelli Türkiye’yi CEO Gian Paolo Gatti Comini’nin temsil ettiği gecede dünyaca ünlü Momix’in gösterileri ve İtalyan asıllı İngiliz şarkıcı Jack Savoretti’nin şarkıları ile konuklar keyifli zaman geçirdiler. Sınırlı sayıda basılacak olan 2018 Pirelli Takvimi, her ülkede seçkin bir kesime hediye ediliyor.

Bu kez farklılıklar öne çıktı

İngiliz fotoğrafçı Tim Walker tarafından hazırlanan Pirelli Takvimi’nin 45’inci sayısı, çeşitliliğe dikkat çekmek için dünyaca en ünlü siyahi yıldızları bir araya getirdi. Tim Walker bu yüzden İngiliz edebiyatının klasiklerinden Alice Harikalar Diyarı’nda eserini çok farklı bir şekilde yorumladı. Böylece 1987 Pirelli Takvimi’nden sonra ikinci kez sadece siyahi yeteneklerden oluşan bir kadro takvimde yer aldı.

Central Park’ta Çılgın Şapkacı Rallisi

2018 Pirelli Takvimi gününün ilgi çekici bir diğer etkinliği de New York Manhattan’daki meşhur Central Park’ta düzenlenen “Çılgın Şapkacı Rallisi” (The Mad Hatters Rally) oldu. Pirelli tarafından desteklenen rallide, takvimin bu yılki kavramını oluşturan Alice Harikalar Diyarı’nda karakterlerinin kıyafetlerini giyerek onlarca kişi Central Park’ta bisiklet sürdü. Böylece Pirelli’nin P Zero Velo ile bisiklet lastiği pazarına dönüşü de takvim ile duyurulmuş oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here