Garenta’da ikinci el kiralama dönemi

0
1067
Garenta’da ikinci el kiralama dönemi
Garenta, ikinci el araç kiralama hizmeti vermeye başladı.

Araç kiralama sektöründe yenilikçi uygulamalarıyla dikkat çeken Garenta, uzun dönem araç kiralamak isteyenler için ikinci el araç kiralama dönemi başlattı. Garenta uzun dönem kiralamada, Peugeot 301, Volvo S60, Mercedes C 200 gibi birçok aracı avantajlı fiyatlarla sunuluyor.

Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Garenta, daralan uzun dönem araç kiralama pazarında müşterileri için ikinci el araç kiralama dönemi başlattı. Geniş bir araç yelpazesine sahip olan Garenta, kiralamadan dönen araçlarını ikinci el olarak yine uzun dönem kiralamaya başladı.

İkinci el araçları da uzun dönem kiralamaya açarak müşterilerine seçenek sunduklarını belirten Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, “Uzun dönem araç kiralamada bir süredir daralma yaşanıyor. Garenta olarak biz de hem çözüm üretmek hem de müşterilerimize seçenek sunmak amacıyla yelpazemizdeki ikinci el araçları da uzun dönem kiralamaya çıkardık. İkinci el olarak sunduğumuz araçların tamamı günlük veya uzun dönem kiralamalarda kullandığımız kendi araçlarımız. Yani uzun dönem kiralamaya çıkarttığımız ikinci el araçların tamamı yine Garenta güvencesi altında.” şeklinde konuştu.

Şirketlerin araç satın almak yerine kiralayarak sermayelerini farklı alanlarda kullanabileceklerini belirten Emre Ayyıldız, uzun dönem kiralamaya verdikleri ikinci el araçlarda avantajlı fiyatlar sunduklarını belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here