Tırsan, Rusya’nın en büyük inşaat fuarına katıldı

0
302
Kässbohrer K.SLL

Dünyanın 55 ülkesindeki müşterilerinin ihtiyaçlarına bulduğu çözümler ile Türkiye’nin en büyük 90’ıncı ihracatçısı olan Tırsan, Kässbohrer markasıyla geliştirdiği yüksek teknolojiye sahip araçlarını 5-8 Haziran’da gerçekleşecek olan Rusya’nın en büyük inşaat fuarı Bauma CTT’de ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

2012 yılından beri Rusya’nın zorlu coğrafyasına ve müşterilerin en zorlu iş koşullarına uygun olarak ürettiği Kässbohrer marka ürünleri Rusya pazarına sunan Tırsan, 5-8 Haziran’da Moskova’da 19’uncusu gerçekleşecek Bauma CTT Rusya Fuarı’na katılıyor. İnşaat alanında en büyük ticaret fuarı konumunda bulunan ve uluslararası inşaat ve teknoloji sektörünü buluşturan fuarda dört gün boyunca sunum, atölye ve sektörel masa toplantıları gerçekleştirilecek. İnşaat ve taşımacılık pazarı için önemli fırsatlar sunan fuar, sektörün gelişimine yenilikçi katkılar sağlıyor.

İnşaat, yapı malzemesi ve madencilik makineleri, inşaat araçları ve donanımları konusunda dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan Bauma, aynı zamanda sektörün öncü şirketlerini de bir araya getiriyor. 2005 yılından bu yana her yıl düzenli olarak gerçekleşen fuarda ziyaretçiler, yeni iş alanları yaratma ve sektördeki önemli oyuncularla tanışma fırsatı da yakalıyor.

Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesi

Avrupa’nın en geniş ürün yelpazesine sahip Tırsan, ağır taşımacılık ve inşaat sektörlerine yönelik sunduğu son teknolojiye sahip araçları ve hizmetleri ile Bauma etkinliğinde taşımacılık çözümleri ile gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor

K.SLL 2: İş makinesi taşımacılığında yüksek performansıyla fark yaratan K.SSL 2 araçlar, havuz yüksekliği 300 mm olan iki dingilli yapısıyla 3700 mm’ye kadar yüksek gabarili yüklerin taşınması için geliştirildi. Hidrolik ayarlanabilir ve ayrılabilir deveboynu sayesinde hacimli yüklerin, hızlı ve güvenli şekilde önden yüklenmesine olanak sunan K.SSL 2, 5500 mm kadar uzayabilme özelliği ve hidrolik dümenlemesi ile azami manevra kabiliyeti ve en düşük tekerlek aşınmasını aynı anda sunuyor. Mukavemetli şasi ve güçlü yapı ile en zor yükler bile güvenli şekilde yerine taşınıyor.

Bauma 2018’de sergilenecek olan Kässbohrer K.SLL2, oval yüklerin daha kolay taşınabilmesi için çıkarılabilir sert tahta tabana sahip. K.SLL 2‘nin hidrolik ve elektrik bağlantıları kullanım kolaylığını artırmak üzere geliştirildi.

Kässbohrer Yatay Silobas K.SSL 31

Yatay Silobas K.SSL 31: Çimento taşımacılığına göre optimize edilen 31 m3 hacimli yatay silobas K.SSL 31, geniş yük ksığasıyla fark yaratıyor. Başarılı bir tasarıma sahip araç, en zorlu çalışma koşullarında bile 6450 mm’lik dingil mesafesi sayesinde yüksek manevra kabiliyetine sahip. Taşıma ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen K.SSL 31, ek bölme ve dolgu kubbeleri de dahil olmak üzere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

İnşaat Damperi K.SKS B 24: Rusya’daki en geniş inşaat damperi ürün yelpazesine sahip Tırsan, yarı treyler Kässbohrer SKS 24 m3’lük damper ile yüksek dayanıklılık ve  güvenilirlik sunuyor. Yük boşaltımının en hızlı şekilde sağlanması için özel tasarlanan araç, 450 HBW nominal sertliğe sahip, aşınmaya dayanıklı üstyapısı ve en uzun tuz dayanımına sahip hidrolik silindir sistemleri ile müşterilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. 10 yıl pas yürümezlik garantisine sahip araç KTL kaplı yüksek mukavemetli şasisi (S700MC) ile zorlu yol koşullarına tam uyum sağlıyor.

Kässbohrer K.SKS B 24 tek dokunuşla asfaltlama fren sistemi, boşaltım esnasında otomatik süspansiyon kontrolü ve eğimli arazilerde sürücüleri uyaran eğim sistemi gibi en üst düzey teknolojileri sayesinde, operasyonel güvenliği en üst seviyede sağlamaya devam ediyor.

Kässbohrer K.SKS

K.SCX XXL Tenteli Perdeli: Zorlu iklim ve yol şartlarında faaliyet göstermek için tasarlanan araçlar, yüksek dayanıklı çelikten üretilen şasisi ve çelik üstyapı parçaları ile kullanıcılarına avantaj sağlıyor. Paslanmaya karşı uygulanan çinko-fosfat kataforez (KTL) kaplama ile 10 yıl pas yürümezlik garantisi sunuluyor.

Her türlü yükü özenle taşıyacak şekilde Rusya özelinde tasarlanan araçlar, 16.5 metre uzunluğu ile standart tenteli perdeli araçlardan yüzde 21 daha fazla yük taşıma sığasına sahip. Bununla birlikte araçlar, patentli K-Fix sistemi sayesinde televre üzerinde her biri 2.5 ton sığalı toplam 282 adet yük bağlama halkası ile 500’den fazla yükleme kombinasyonu sağlıyor. Dayanıklı yapıya sahip araçlar, ekstra dikme opsiyonu ile kullanıcılara yük güvenliğini artırabilme imkanı da sunuyor.

Çatı kaldırma sistemi ile önden arkadan perde gerdirme opsiyonları sayesinde hızlı ve kolay yükleme boşaltma operasyonu sunan K SCX XXL, standart olarak 5460 kg forklift yüküne dayanıklılık gösterirken, arka mekanik ayak opsiyonu ile 7200 kg’a kadar direnç gösterebiliyor.

Kässbohrer K.SCX-XXL

Tırsan, Rusya’da satış sonrası hizmetleriyle müşterilerinin her daim yanında

Tırsan, Türkiye’de 50, yurtdışında 364 yetkili servis noktasında uzman personeli, kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile sektördeki 41 yıllık önderliğini satış sonrası hizmetlerde de sürdürüyor. Tırsan Yol Yardım ve Kässbohrer Road Assistance ile Avrupa ve Rusya dahil 27 ülkede, 23 dilde anlaşmalı olduğu 6500 noktada müşterilerine sunduğu hizmetlerle “2018 Yılının Lojistik Dostu Kurumu” ödülünü aldı. Tırsan, aynı hizmet kalitesini Rusya’ya da taşıyor. Rusya genelinde hizmet veren ve yabancı treyler markaları arasında en çok servis noktasına sahip olan Tırsan, kaynak, fren sistemi gibi birçok konuda değişiklik ve onarım işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Servis noktalarının yüzde 50’sinde şasi düzeltme, yüzde 50’sinde alüminyum kaynak yetkinliği ve yüzde 70’inde ise boya hizmeti sunuluyor. Ayrıca tüm servis noktalarında roll test uygulanıyor. Tırsan, hem ürünleri hem de hizmetleri ile Rusya’daki müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Kässbohrer Tula tesisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here