Sistem Vinç, filosunu Volvo Trucks Euro 6 çekicilerle güçlendiriyor

0
426

Temsa İş Makinaları, 30 yıllık tecrübesiyle inşaat sektöründe ağır nakliye ve vinç hizmeti sunan filosunun tamamı Volvo Trucks’tan oluşan Sistem Vinç’e 2018 yılında toplam yedi adet satış gerçekleştirdi. Teslimatı gerçekleştirilen çekiciler; üç adet 6×4 FMX13 540 Bg, üç adet 4×2 FM13 500 Bg ve bir adet 6×4 FH16 750 Bg oldu. Araçlar, Volvo Trucks’ın yüksek teknolojisiyle geliştirdiği karınca vitesli otomatikleştirilmiş şanzıman ve cerli diferansiyel özellikleriyle öne çıkıyor.

Teslimat töreni, firma sahibi Kemal Akınlı ve Temsa İş Makinaları Marmara Bölge Satış Yöneticisi Hakan Akgün’ün katılımıyla gerçekleştirildi.

Kemal Akınlı, yapılan teslimatlarla ilgili şunları söyledi: “2018 yılında yedi adet özel tasarlanmış Euro 6 Volvo Trucks araç alarak toplam Volvo Trucks filomuzu 31 adede yükselttik. Uzun yıllardır amacımız; verimlilik, kalite ve güç olduğu için Volvo Trucks markasını kullanıyoruz ve kullanmaya devam edeceğiz. Birlikte daha güçlüyüz.”

Hakan Akgün ise “Ağır nakliye sektörünün önder firmalarından Sistem Vinç’in filosuna bu yıl yedi adet Euro 6 çekici ekleyerek, firmanın gücüne güç kattık. Birlikteliğimiz yeni yatırımlarda devam edecek.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here