SAF-HOLLAND, nitelikli ve hizmet odaklı yedek parça hizmeti sunuyor

0
172
SAUER GERMANY QUALITY PARTS’ın fren kampanaları, ticari taşıtın ikinci el ömrü boyunca uzun yıllar hizmet vermek üzere tasarlanıyor.

SAF-HOLLAND, Sauer Germany Quality Parts markası ile çekici ve treylerin kullanım ömrüne bağlı olarak artan yedek parça talebine cevap veriyor.

SAF-HOLLAND, Sauer Germany Quality Parts markası ile yaygın olarak kullanılan birçok ticari taşıt için yedek parça hizmeti sunuyor. Dünya çapında tescilli markanın ürün yelpazesinde, fren (kampana, disk, balata), çekici ve treyler için süspansiyon parçaları ve hava tankları, treyler ayakları, gres yağları ve jantlar bulunuyor. SAF HOLLAND Ürün Yönetimi / Satış Sonrası Hizmetler Avrupa Direktörü Markus Prößler, yaptığı açıklamada “Yakın zamanda SAF-HOLLAND, aracın güncel değerine katkı sağlayan bakım hizmetlerinin önemini öngörerek Sauer Germany Quality Parts markasını tanıttı. Ticari taşıtlara uzun hizmet ömrü sağlamak üzere test edilmiş ve kanıtlanmış parçaları sunduğumuz için piyasadaki tüm diğer fiyat odaklı ürün tedarikçilerinden ayrılıyoruz. Öte yandan rekabetçi fiyatlarla sunduğumuz yüksek nitelik, müşterilerimize net bir maliyet avantajı sağlıyor.” dedi. Birçok bölge ve ülkede firmalar, yedek parça ve ikinci el araç satın alırken maliyetlere çok fazla odaklanarak daha az orijinal yedek parça kullanıyor. İkincil markası ile SAF-HOLLAND, araçların kullanım ömrü boyunca yedek parça tedariğini üstleniyor. Maliyet konusunda dikkatli müşterileri için çekici ve treylerin yedek parçalarını, yüksek garanti koşulları ve hatta çoğu zaman aracın ikinci ömrünün ötesinde avantajlarla sunuyor.

Hava süspansiyon sisteminin parçalarından hava yayları, SAUER GERMANY QUALITY PARTS ürün yelpazesinin önemli bir parçası.

Yedek parçalar ile ilgili online bilgi

http://sauer.safholland.org web sitesi, ürünleri tanıtan bilgiyi aktarıyor ve teknik veri, sipariş ve depolama süreci ile ilgili tüm bilgiyi içeren ayrıntılı  bir online katalog sunuyor. Müşteriler, yedek parçalarını OE parça numaralarını kullanarak tanımlayabiliyor veya ülkeye özgü bir arama gerçekleştirebiliyor. SAUER yedek parçaları şu anda Avrupa, Asya ve Ortadoğu’daki SAF-HOLLAND satış sonrası ağında bulunuyor. Yedek parça müşterileri arasında, bağımsız satış sonrası bayilerinin yanı sıra pazarları için uygun fiyatlı çözümlerle ilgilenen OEM’ler de bulunuyor. Markus Prößler, konuyla ilgili olarak “Avustralya, Yeni Zelanda ve Kore gibi farklı pazarlara açılma sürecindeyiz. Araştırmalarımız, ürün ve fiyatlarımızın zorlu ve uzak pazarlar için de ilginç olduğunu gösteriyor.” dedi. SAF-HOLLAND, düzenli eğitimleri sırasında Sauer Germany Quality Parts markasının tüm ürün yelpazesi hakkında bilgi veriyor.

SAUER GERMANY QUALITY PARTS’ın sunduğu güvenilirliği kanıtlanmış disk frenler uzun hizmet ömrü sunuyor.

Sıkı kalite kontrolleri

Tüm parçalar, seçilmiş ve sertifikalı tedarikçiler tarafından üretiliyor. Ürünler sıkı kalite kontrollerine tabi tutuluyor. İlgili tüm standartlara ve yönetmelikleri karşılayan hatta ötesine geçen bir üretim gerçekleştiriliyor. SAF-HOLLAND‘ın dingil üretimi, parça tedariki ve şirket içi kalite yönetimindeki onlarca yıllık deneyimi, SAUER PARTS‘ın her zaman son teknoloji ürünlerini en yüksek kalitede sunmasını sağlıyor. Buna ek olarak, müşteriler çekici ve treyler için gerekli tüm yedek parçaları tek bir kaynaktan tedarik edebiliyor. Bu da müşterilerin kendi taşımacılık işlerine odaklanmalarına olanak vererek sipariş sürecini ve diğer işlemleri kolaylaştırıyor. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor.

Çekici ve treyler kullanıcıları, amortisörler dahil olmak üzere tüm gerekli yedek parçaları tek tedarikçi olarak SAUER GERMANY QUALITY PARTS’dan temin edebiliyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here