Özkaymak Turizm, 2018 yatırımında yine Neoplan Tourliner’ı tercih etti

0
309

Türkiye seyahat sektörünün köklü kuruluşlarından Özkaymak Turizm, filosunu Neoplan otobüslerle büyütmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl temmuz ayında filosuna üç adet yeni Neoplan Tourliner 2+1 VIP katan Özkaymak Turizm, duyduğu memnuniyetle birlikte 11 otobüslük yeni yatırımında yine Tourliner’ı tercih etti. Özkaymak Turizm, 2018 model 13 metre iki dingilli 2+1 VIP koltuk düzenine sahip dört adet NEOPLAN Tourliner’ı daha filosuna kattı.

Özkaymak Turizm’in satın aldığı yeni Tourliner’lar Konya’da Ankara yolu üzerindeki MAN yetkili satış ve servis merkezinde 4 Haziran’da düzenlenen törenle teslim edildi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Konya Servis Şube Müdürü Ulaş Oflaz ve Otobüs Bölge Satış Koordinatörü Emrah Albustanoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene Özkaymak Turizm ortaklarından Erol Özkaymak ve Özkan Özkaymak ile birlikte şirket yetkilileri de katıldı.

Öz mal filolarının tamamının premium sınıfta Neoplan otobüslerden oluştuğunu kaydeden Erol Özkaymak, “Geçtiğimiz yıl üç adet yeni Neoplan Tourliner 2+1 VIP’i Türkiye tanıtımının hemen ardından filomuza katmıştık. Yeni Tourliner’lar gerek konfor gerekse da ekonomiklik açısından beklentilerimizin çok üzerinde sonuçlar verdi. Bu doğrultuda 2018 yılında yapacağımız 11 araçlık yeni otobüs alımımızda da yeni Tourliner’ı tercih ettik. Aldığımız 13 metrelik iki dingilli ve 2+1 VIP koltuk düzenine sahip 2018 model yeni Tourliner’lar üstün teknolojisi ile gerçekten de her alanda standartları en üst seviyeye taşıyor. Yeni Tourliner, daha fazla koltuk sayısına karşın, yol güvenliğinden yakıt tasarrufuna, bakımdan işletme maliyetlerine kadar her alanda sunduğu benzersiz avantajlarıdaha da geliştirmiş. Hem yolcu hem kaptan ve hem de işletmeci açısından en ideali sunan teknoloji harikası bu araçları filomuza katmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

MAN ve Neoplan ailesi olarak Özkaymak Turizm ile olan köklü ve güçlü işbirliğine dikkat çeken MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, “Neoplan ailesinin tamamen yenilenen üyesi 13 metrelik yeni Tourliner, tasarımından teknolojisine, konforundan yakıt tasarrufuna kadar her alanda sunduğu üstün nitelikleri ile gerçekten de seyahat sektöründe yeni bir dönem başlattı. 2018 model Tourliner’lar da tüm bu benzersiz niteliklerin üzerine ekstra avantajlar koydu. Öncelikle iki dingil ve 13 metre uzunlukla, gerek 2+1 gerekse 2+2 sürümünde daha fazla yolcu koltuğu ve dolayısıyla işletmelere daha fazla kazanç olanağı sunuyor. Bununla birlikte standart olarak sunulan MAN TipMatic otomatikleştirilmiş 12 ileri Easy-Start şanzımanı ve çevreci Euro 6C motoru, yeni Tourliner’da çok önemli bir yakıt tasarrufu sağlıyor. Yine aracın standartları arasında yer alan Adaptif Hız Sabitleyici (ACC), Otomatik Lastik Basınç Yönetimi (TPM), EfficientCruise ve EfficientRoll sistemleri de hem sürüş konforu ve yakıt tasarrufu sağlıyor hem de motor ömrünü uzatıyor. Neoplan Tourliner, tüm beklentileri fazlasıyla karşılamaya devam ediyor, sektörün yeni zirvesini daha da yükseltiyor.” şeklinde konuştu.

MAN ailesi ile Özkaymak Turizm arasındaki işbirliğinin daha da güçlenerek uzun yıllar boyunca devam edeceğine olan inancını da dile getiren Can Cansu, otobüslerin hayırlı uğurlu olması dileklerini de iletti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here