Mercedes-Benz Türk, Tourismo teslimatlarını sürdürüyor

0
686

Mercedes-Benz Türk bayi Has İstanbul tarafından Sena Turizm’e satışı gerçekleştirilen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Sabri Ünver’e teslim edildi. Teslimat sırasında Sena Turizm yetkilileri, Mercedes-Benz markasına güvendiklerini ve kârlı bir yatırım yaptıklarını vurgulayarak, Tourismo’yu sahip olduğu yakıt tasarrufu ve yüksek konfor özellikleri nedeniyle tercih ettiklerini belirttiler.

Mercedes-Benz Türk bayi Hasmer Düzce tarafından Çağdaş Güven’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Satılmış Kalkan’a teslim edildi. Teslimat esnasında yeni Tourismo’ların yüksek yakıt performansına ve sorunsuz sürüşüne vurgu yapıldı. Ayrıca Mercedes-Benz otobüslerin sahip olduğu yüksek ikinci el fiyatının alıcıları ikna eden diğer önemli bir unsur olduğu üstünde de duruldu. Çağdaş Güven yetkilileri, bu işbirliğinden duydukları mutluluğu da dile getirdiler.

Mercedes-Benz Türk bayi Hassoy tarafından Öz Erciş Seyahat’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Hakan Yiğit’e teslim edildi. Teslimat töreni esnasında, teknolojik donanımları ve kalitesiyle rakiplerinden ayrışan Tourismo’nun gelişmiş özelliklerine ve ferah iç tasarımına vurgu yapıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here