Mercedes-Benz Türk, Tourismo teslimatlarını sürdürüyor

0
177

Mercedes-Benz Türk bayi Has İstanbul tarafından Sena Turizm’e satışı gerçekleştirilen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Sabri Ünver’e teslim edildi. Teslimat sırasında Sena Turizm yetkilileri, Mercedes-Benz markasına güvendiklerini ve kârlı bir yatırım yaptıklarını vurgulayarak, Tourismo’yu sahip olduğu yakıt tasarrufu ve yüksek konfor özellikleri nedeniyle tercih ettiklerini belirttiler.

Mercedes-Benz Türk bayi Hasmer Düzce tarafından Çağdaş Güven’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Satılmış Kalkan’a teslim edildi. Teslimat esnasında yeni Tourismo’ların yüksek yakıt performansına ve sorunsuz sürüşüne vurgu yapıldı. Ayrıca Mercedes-Benz otobüslerin sahip olduğu yüksek ikinci el fiyatının alıcıları ikna eden diğer önemli bir unsur olduğu üstünde de duruldu. Çağdaş Güven yetkilileri, bu işbirliğinden duydukları mutluluğu da dile getirdiler.

Mercedes-Benz Türk bayi Hassoy tarafından Öz Erciş Seyahat’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Hakan Yiğit’e teslim edildi. Teslimat töreni esnasında, teknolojik donanımları ve kalitesiyle rakiplerinden ayrışan Tourismo’nun gelişmiş özelliklerine ve ferah iç tasarımına vurgu yapıldı.

Bir Cevap Yazın