İSO 500 ve Brand Finance verilerine göre Türkiye akü sektörünün önderi Mutlu Akü

0
166

Mutlu Akü, İstanbul Sanayi Odası’nın İSO 500 Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu ve Brand Finance’in Türkiye’nin En Değerli Markaları sıralamalarında yükselişine devam etti ve akü sektöründe önderliğini sürdürdü. Mutlu Akü, İSO 500 listesinde 166’ncı sırada, Brand Finance’in Türkiye’nin En Değerli Markaları sıralamasında ise 66’ncı sırada yer aldı.

Mutlu Aküİstanbul Sanayi Odası tarafından Türkiye’nin sanayi devlerinin açıklandığı İSO 500 listesinde 20 basamak birden yükseldi ve 166’ncı sırada yer aldı.

1968 yılından bu yana İstanbul Sanayi Odası‘nın yayınlamış oldugu Türkiye’nin En Büyük Sanayi kuruluşları listesinde yer alan Mutlu Akü, akü sektöründe önderliğini ve Türkiyenin en önemli sanayi kuruluşlarından biri olmayı sürdürdü.

Türkiye’nin en değerli akü markası Mutlu Akü

 Uluslararası bağımsız marka değerlendirme kurumu Brand Finance‘in “Türkiye’nin en değerli 100 markası” sıralamasında Mutlu Akü, geçen yıla göre 5 basamak daha yükselerek 66’ncı sırada yer aldı ve Türkiye enerji depolama sektörünün en değerli markası olmayı sürdürdü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here