Baysallar Uluslararası Taşımacılık’a DAF çekici

1
1326
DAF-baysallar-foto(2)
DAF XF ve CF

DAF Trucks Türkiye, Baysallar Uluslararası Taşımacılık ve Ağır Nakliye Hizmetleri A.Ş.’ye 10 adet DAF XF space kabin çekici teslim etti.

DAF’ın Türkiye’deki önde gelen müşterilerinden biri olan BaysallarA.Ş., filosuna 10 adet DAF XF space kabin çekici kattı. Baysallar, filosuna kattığı bu 10 adet XF space kabin çekiciyle birlikte toplam araç sayısını 200 adedin üzerine çıkardı. Baysallar’ın İstanbul Ferhatpaşa’daki tesisinde gerçekleştirilen teslimat törenine Baysallar A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Baysal, DAF Trucks Türkiye Genel Müdürü Gregor van der Mark ve Glokal Motorlu Araçlar A.Ş.’den İsmail Şimşek katıldı.

“DAF çekicileri tercih ettik; çünkü toplam sahip olma maliyeti bizim için çok önemli”

Teslimat töreninde bir açıklama yapan Baysallar A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Baysal, “Uzun yıllardır DAF XF ürünlerini tercih ediyoruz. DAF’ı tercih etmemizde de en önemli etken düşük toplam sahip olma maliyeti. Bir diğer önemli neden ise DAF XF space kabinin çalışma arkadaşlarımız şoförlerimize sunduğu sürüş rahatlığı ve kabin konforu. Teslim aldığımız bu yeni 10 adet DAF XF space kabin çekilerle birlikte filomuzdaki özmal çekici ve yarı treyler sayımız 200 adedi geçti. Baysallar A.Ş. olarak biz uluslararası taşımacılık sektöründe müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.” dedi.

“Baysallar’a 2018’in uluslararası kamyonunu tercih ettikleri için teşekkür ediyorum”

Teslimat töreninde konuşan DAF Trucks Türkiye Genel Müdürü Gregor van der Mark ise Baysallar A.Ş.’ye DAF çekicileri tercih ettikleri için teşekkür etti. DAF CF ve XF çekicilerin Avrupa’nın 23 ülkesinin önde gelen taşımacılık gazetecisi tarafından “2018 Yılının Uluslararası Kamyonu” seçildiğini hatırlatan Gregor van der Mark, DAF CF ve XF araçların kullanıcısına önemli avantajlar sunduğunu söyledi. Yakıt tüketiminin taşımacılık sektörünün en önemli gider kalemlerinden birini oluşturduğunu belirten Gregor van der Mark, yeni DAF XF ve CF’nin yüzde 7 oranında daha az yakıt tükettiğini sözlerine ekledi. Yakıt tüketimi avantajı dışında DAF çekicilerin uzun hizmet süresi ve yüksek bakım aralığına (100 bin km) sahip olduğunu kaydeden Gregor van der Mark, tüm bunların DAF’ın tercih edilme nedenleri olduğunu belirtti.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here